Jump to content
dr.john

Yaris Verso sklapanje zadnjih sedista

Recommended Posts

Vidim slike po netu Yaris Verso 2000-2002 kao van, zadnja sedista skroz previjena i smotana tako da ceo deo iza prednjih sedista je kao van ravno.Lomio sam sedista, presavijao i nisam uspeo da ih tako sklopim pa se vec mislim da to nije neka Yaris Verso verzija za neko drugo trziste??

 

Podeli ovaj post


Link to post

U obicnom yarisu se prvo obore nasloni, pa onda se sefista otpozadi podignu i dobijes "van"

Da bi to izveo prednja moraju skroz napred, pa se vrate posle kolko mogu.

Izmenjeno od mahatma

Podeli ovaj post


Link to post

На сваком се склапају у патос...када обориш наслон, испод задњег дела седишта повучеш жуту полугу и спустиш седиште према напред и затвориш поклопац...

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam skinuo naslone za glavu sa zadnjeg sedista, i iz gepeka povukao zutu rucicu (kod versa se sedista sklapaju 2+1, podeljeno zadnje sediste kada se sklapa na 2sedista +1) i sklopio -preklopio sedista. onda isto od pozadi podigao na gore - i gurnuo....  umesto da se spakuje u pod sedista se prelome i zadnji deo podigne na gore umesto da udje u pod??

Gledao po youtube-tu nema nista sto bi mi pomoglo oko sklapanja sedista -doduse nadjoh jednog azijata mozda je verso funcar , on samo gurne i sve se sklopi nema detaljnije objasnjenja i onda pocne da redja bicikle, kolica , itd da pokaze sta sve staje

Mozda sam bio previse nezan ali stah me da ne slomim sedista

Jel postoji neki video ili slikovnica gde bi detaljnije mogao da vidim kako se sedista sklapaju?

Podeli ovaj post


Link to post

×