Jump to content
wewerica

TOYOTA Oglasi 2018

Recommended Posts

Cao ljudi, dugo me nije bilo, a to je zato sto sam bio prodao moju Corollu, jer je cale hteo da kupi za njega auto, pa sam ja uzeo od njega BMW E46 320cd i sad hocu da ga prodam. Jednostavno nije mi praktican auto za grad, a i ne volim dizele.

 

Elem, hocu da se vratim na Toyotu i ne bih imao problem da to opet bude ista Corolla, s tim sto bih sad voleo da kupim auto od prvog vlasnika, koji je kupljen nov u Srbiji.

 

Sta mislite o ovom oglasu?

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13151754/toyota-corolla

Podeli ovaj post


Link to post

Ovaj sa oglasa jako dobro izgleda. Nisam pratio trziste u zadnje vreme, mozda je malo jaca cena.

 

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Prodato u roku od  par sati 

Izmenjeno od Piske

Podeli ovaj post


Link to post

Razmatrao sam i ja kupovinu IS, ali registracija ubija. Jbg, za razliku od 2.0 motora u ceni registracije mogu se voziti 4 meseca ili kupiti 4 solidne gume. Ovim automobilima kada napune određeni broj godina naglo padne cena. Baš pre neki dan gledah Akorde 2.4, cene su im baš niske. Kad bi naša država ukinula duple poreze, recimo oporezivanje luksuza za vozila 2000+ ccm, onda bi ovo svakako bio dobar izbor.

Podeli ovaj post


Link to post

Koliko znam, ti 2.2D motori su problematični stoga bih ja na tvojem mjestu ipak gledao benzinca...:)

Podeli ovaj post


Link to post

Meni se prvenstveno sviđa sam automobil, motor je sad... upitan. Mogao bi ga registrovati na roditelja koji je invalid, pa bi registracija bila mala.

Iskreno, volim raritet, zato sam i uzeo Yarisa TS (i gradsku potrošnju od 9.5L).

 

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Volim i ja raritete, ali mislim da bi rabljeni Lexus mogao biti dosta veliki zalogaj za održavanje. Gledao sam i ja IS-ove (benzince) ovdje, ali iskreno nemam hrabrosti to kupit(bez obzira što je to iznimno kvalitetan automobila, ali ipak je rabljeno uvijek na neki način maćak u vreći) jer se bojim "premium" održavanja koje bi moglo biti na nivou svetog njemačkog trojstva...

Podeli ovaj post


Link to post

Svaki polovni je rizik, pogotovo mator dizel, bio on Lexus, Mercedes ili nešto treće.

Premium cene delova su i za ovaj moj TS, mogu zamisliti koliko je za Lexusa

 

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Zato kažem, treba gledat i drugu stranu medalje. Samo kažem da je taj Toyotin 2.2 diesel posebno problematičan koliko sam čitao pa ne bi bilo loše imat to na umu.

Podeli ovaj post


Link to post

Super cena. Jesi kupio auto?

Podeli ovaj post


Link to post

Jesam. Kupio sam Reno Megana 1.6 benzinca. Presudila su sedišta sa lumbalnom podrškom. 

Podeli ovaj post


Link to post

Predstavi ga negde, interesuju nas detalji.

Podeli ovaj post


Link to post

Hoću.. Još se upoznajem sa kolima. 

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×