Jump to content
sloba-yaris

Dacia Logan 1.5 dci

Recommended Posts

Ja presao sa Yarisa na Daciju :)

Kupih Logana. Za sad imam jednu sliku a utisaka jos nema veceras tek idem po njega. Logan je 2014 godiste, lauret paket opreme,ima cak i tempomat,takvog jos nisam video. 147 000 km servisna sa svakim servisom u kilometar. Narednih 7 000 km nemam dinar ulaganja osim patosnica. Gume zimske kleber 4 komada i dobio sam 4 letnje michelin. Registrovan do jula 2018 . Eto ukratko o novom ljubimcu.

d94fba538cb030d4b0bd754b860655fe.jpg

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Like 1
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Nek je sa srećom. Zahvalan auto za nekoga ko ne traži puno i ne očekuje mnogo od auta. 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Neka je sa srecom i puno bezbriznih km..

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Srećna kupovina :)

 

Solidan "prevoz", nista vise i nista manje ;)

Starije generacije su imale fabricki (greska) ne zasticene rubove sa unutrasnje strane. Verujem da je to do 2014 ispravljeno, al proveri u svakom slucaju.

Turbo motoru "prija" malo rada u leru nakon forsiranja, pa praktikuj pola minuta, minut rada u mestu ako stanujes negde gde se dolazi uz brdo. To ce ohladiti turbinu i produziti joj vek :)

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Sve znam :)

U principu za manje para a da bude mladje i da ima bolju opremu nije bilo. Jako lepo se vozi mada sam presao tek 20km ali znam auto,u firmi imamo sve Dacije tako da ne sumljam da ce doci do 300 000 bez vecih problema.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam vozio Logana 1.2Sce 75ks 2016to godiste, uzet nov. Imao sam ga 4.5 godine, nikakav problem nisam imao (koji mu ja nisam napravio), osim sto mi se jednom slomila zabica na bravi za gepek, pa je popravka brave kostala 30e. Auto zahvalan za odrzavanje i upotrebu i jednostavan. Najvise mi je smetalo sto je bio trom i mlitav. Pretpostavljam da ova dizel verzija ide dobro. Moj otac je imao logan 1.5dci, ali generaciju pre ovog, isao ko metak i nije se kvario 3.5g koliko ga je imao. Onda je poceo da rdja na vratima i u prodaju.

Zatim predjoh na korolu ts hybrid 2020to, i tu imam samo reci hvale.

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

×