Jump to content
calicd

Calicd i nova-stara ceca

Recommended Posts

Pozdrav društvo. Evo mene opet u mom starom autu. Kockice se složile.....Nessa i ja smo se expresno dogovorili i na moje veliko zadovoljstvo, ceca je opet u mom vlasništvu. E sad mogu da dođem na skup kao čovek ;) . Auto već znate iz mojih starih postova, a znate i šta je sve Nessa uradio tako da ne bih znao šta još da dodam. Hvala Nesso još jednom. Za sada samo toliko. Nadam se skorom viđenju. Pozdrav

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Neki znaju, neki ne, u svakom slucaju dugo unazad nisam pisao u temi ali imas papire i znas sta je sve uradjeno. Iskreno mi drago za ovu kombinaciju, uzivaj u novom-starom autu. Osmeh na lice i umeren gas

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Neka je sa srecom :)

Bas mi je drago zbog ove kombinacije :)

 

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Pridružujem se čestitkama. 

:enjoy:

Podeli ovaj post


Link to post

post-2211-0-48408400-1523695965_thumb.jpg

 

Pozdrav društvo. Došlo lepo vreme i valja se baciti na posao ;) . Ove felne sam dobio od Neše kada sam preuzeo cecu. Nabavio sam matice, ali ne mogu da nađem nigde odgovarajuće poklopce za centar felne. Da li neko od vas zna gde da ih potražim? Odgovarao bi mi i jedan komad ako možda neko ima. Poslužio bi mi za uzorak da probam da ih napravim. Hvala unapred

 

Podeli ovaj post


Link to post

attachicon.gifviber image14.jpg

 

Pozdrav društvo. Došlo lepo vreme i valja se baciti na posao ;) . Ove felne sam dobio od Neše kada sam preuzeo cecu. Nabavio sam matice, ali ne mogu da nađem nigde odgovarajuće poklopce za centar felne. Da li neko od vas zna gde da ih potražim? Odgovarao bi mi i jedan komad ako možda neko ima. Poslužio bi mi za uzorak da probam da ih napravim. Hvala unapred

 Pozdrav,ako si iz beograda pogledaj u Xenon Carbon Oprema na Vidikovcu ulica Arcibalda Rajsa 11G

Podeli ovaj post


Link to post

Pa rekoh ti da imam jos svasta nesto u garazi za tebe. Mislim da imam original cepove, 3 komada, od kojih su 2 ok a jedan spada, zato nisam nikada ni stavljao. Kazu da moze 3d stampac da ih napravi ali treba ti 3d model

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala con3 na informaciji. Nisam bio kući a ni blizu računara da ti pre odgovorim, a evo i Nessa svojim postom donosi lepe vesti ;) . Pozdrav

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala con3 na informaciji. Nisam bio kući a ni blizu računara da ti pre odgovorim, a evo i Nessa svojim postom donosi lepe vesti ;) . Pozdrav

Oni ako nemaju verovatno mogu da naruce,a sto se tice cene msm da su 4 cepa 15e. Ima jos svasta nesto dobro da se uzme kod njih, sva dodatna auto oprema :) . Pozdrav.

Podeli ovaj post


Link to post

×