Jump to content
bebiblesa

Kupovina Celice Gt-i

Recommended Posts

Pozdrav ljudiii

Naime, zelim da postanem vlasnik jedne Celice.

Zapala mi je za oko ova https://www.polovnia...a-celica-20-16v

Ako neko mozda zna nesto vise o ovom automobilu, ili ako ima neko iz Cacka da pogleda, bio bih mu veoma zahvalan na svakoj informaciji.

Cuo sam se sa vlasnikom autoplaca gde se Ceca prodaje, kaze da su farbani prednje desno krilo i suvozaceva vrata, ali je to lose odradjeno, pa bi trebalo ili ispolirati ili opet ofarbati. Tvrdi da je mehanicki besprekorna, da ima servisnu knjigu, radi na oba goriva. Za klimu nije siguran da li radi (u prevodu: ne radi sigurno :D). I jos mi kaze da su zadnji amortizeri losi i da hoce da lupka po losem putu.

 

Ako nesto zna nesto vise o ovom autu, ako je mozda isao da je gleda, ili mozda bio vlasnik, nadam se da ce podeliti misljenje i informacije sa mnom.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro proveri papire 1995 godiste malo tesko. U to vreme je vec krenula buljava ili ti 6. generacija.

Koliko me slcanje sluzi do 1993 se pravila 5. ta generacija.

Ovaj auto msm da je bio u TS, godinama kod jednog decka, verovatno je posle prodat u VB.

Kad kupujes takav auto za 1000 e moras da znas da ne moze da bude u top stanju. U startu racunaj bar 500 e ulaganja da je utegenes mehanicki a limarija lagano.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

U širokom luku zaobići, auto je ili 90to ili 91, nije restayle, i predhodni vlasnik tvrdi da je 95, već dve god je po oglasima, tada je gubio vodu i nije se znalo gde, sumnja se na mešanje sa uljem. Nisu dali da se proveri a i na ovom placu je prodat pa vraćen, cena tad bila 1300e

Podeli ovaj post


Link to post

I ja kada sam tražio primerak za sebe  bio je ovaj na oglasima, zvao sam, tada je bila u Vrnjačkoj Banji, kod vlasnika, koji je prodavao odmah nakon 3 meseca kod njega. Nije hteo da dozvoli da se auto otera u ovlašćeni servis na pregled.

Podeli ovaj post


Link to post

×