Jump to content
uros.

Uros i Toyota Corolla 1.6 Luna

Recommended Posts

28616364_2145998205630456_29937295101229

 

 

Pogledaj kod njih. Iz Šapca su. Kod njih večina nabavlja materijal za presvlake, presvlačenje enterijera , patosnice itd. Rade i maloprodaju. 

P.S Mada originalne patosnice su ipak nešto drugo. Moje lično mišljenje.

Izmenjeno od Piske

Podeli ovaj post


Link to post

Koji servis preporucujete. Ovaj u NS-u ili je bolje ici u Bg?

 

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Danas opran auto posle mesec dana . cdc49ca2a665007532f2d6bf6f87c5f3.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Izmenjeno od Piske
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Sa farbanjem sam prosao ok. Moze da se polira  :) Medjutim, kupio sam u Tago car-u set gumenih patosnica i platio oko 120 Eura. Nisam ih odmah montirao (sem one u gepeku) jer mi je neki lik koji tamo radi rekao da ih namontiram kad usisam auto. Danas dolazim u perionicu da preuzemem auto i momak koji tamo radi kaze da mi patosnice izgledaju kao da su koriscene 20 godina. Imaju bele tragove po sebi koji ne mogu da se skinu. Evo ispod cu ostaviti fotke, pa da vidite kako posluje Tago car...

 

 

post-4826-0-49797000-1543691631_thumb.jpg

post-4826-0-01395700-1543691654_thumb.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam kod njih pazario Aurisa I takodje narucio patosnice gumene, ali, izgleda srecom, sam se predomislio u zadnjem trenutku. Kupio sam tipske u Kit komercu za nesto manje od 4000 dinara I em su se lepo uklopile, em su jeftine, em mirisu na vanilu!

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam ih dobio uz auto i super izgledaju posle 2 godine. Reklamiraj, pa nek ti daju nove.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Liči na talk. Ovo belo na patosnicama. U svakom slučaju otidi do servisa

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Liči na talk. Ovo belo na patosnicama. U svakom slučaju otidi do servisa

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Sta je talk? Naravno da cu reklamirati...Razmisljam se da uzmem novac nazad i vise nikada ne udjem u taj servis......

Podeli ovaj post


Link to post

Prah... Krema u prahu! Stavlja se na dosta stvari, pa i na bebine guze!

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Meni lici da su prane u praonici ali na programu sa voskiranjem i da nije dobro isprano posle sa vodom.

Ukoliko su koriscene vide se tragovi u vidu ogrebotina i slicno. Ne mogu se tako lako sakriti tragovi koriscenja,pogotovo patosnica.

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Sa farbanjem sam prosao ok. Moze da se polira  :) Medjutim, kupio sam u Tago car-u set gumenih patosnica i platio oko 120 Eura. Nisam ih odmah montirao (sem one u gepeku) jer mi je neki lik koji tamo radi rekao da ih namontiram kad usisam auto. Danas dolazim u perionicu da preuzemem auto i momak koji tamo radi kaze da mi patosnice izgledaju kao da su koriscene 20 godina. Imaju bele tragove po sebi koji ne mogu da se skinu. Evo ispod cu ostaviti fotke, pa da vidite kako posluje Tago car...

 

Na forumu postoji tema (Bela - Crna) Lista prodavnica/servisera Toyota delova tu slobodno pisi sva svoja iskustva.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

To sto tako izgledaju, upravo mozes zahvaliti momku iz perionice.

 

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

To sto tako izgledaju, upravo mozes zahvaliti momku iz perionice.

 

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk

Momak iz perionice ih nije prao. A i zasto bi prao patosnice koje je izvadio iz zatvorenog najlonskog pakovanja.? On ih je sasmo postavio.....

Podeli ovaj post


Link to post

×