Jump to content
crayons

Crayons i Auris 1.6 Luna 2018.

Recommended Posts

Drugari, vreme je da se ponovim malo, posle Corolle 2006 sa kojom sam imao samo pozitivna iskustva i rešio da ostajem pri brendu. Auris poručen, sredinom juna bi trebalo da stigne, jedva čekam.

Fotke i iskustva kad dođe pa ga isprobam.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na forum Toyota club Serbia, skraćeno TcS. Želimo Vam prijatan boravak. :dobrodosli:

Podeli ovaj post


Link to post

Odličan izbor auta . 

Podeli ovaj post


Link to post

Bravo zemljak.

Odličan Izbor.

Kada stigne, svrati da ga pogledam. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Jel stig'o?

Podeli ovaj post


Link to post

Stig’o danas ali ga nisam preuzeo jer nemam tablice a nemam tablice jer u SUP-u gospođa koja radi nije umela da pronađe šifru za belu belu boju karoserije i rekla mi da dođem u ponedeljak... Smorio sam se što je tu al’ i nije...

Podeli ovaj post


Link to post

Pa kad si uz'o auto u retkoj boji!

Ja sam imao zaj'ciju jer nisu mogli da isčitaju presečenu saobraćajnu...

Podeli ovaj post


Link to post

Sa novim tehnickim su promenili sve sifre boja i svi imaju problem sa registracijom.

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Upravo to. Nadam se da će srediti te šifre u ponedeljak...

Podeli ovaj post


Link to post

Mogu da zamislim kako ti je... Meni je auto "kasnio" nekoliko dana u odnosu na rok koji sam zamislio, pop'deo sam bio!!

Podeli ovaj post


Link to post

Izgleda da nema ništa od registracije jer nemaju nove šifre. Do kad? Niko ne zna.

Da li je moguće da je ova zemlja ovolika gomila smeća i nevaspitanja, nekulture i nebrige o svojim građanima...

P.S. Jedino da odem do salona i da sedim u autu i pritiskam dugmiće...

Izmenjeno od crayons

Podeli ovaj post


Link to post

U Čačanskom SUP-u i MUP-u je posebna vrsta bagre.

Podeli ovaj post


Link to post

Update: Odgovor na svako moje pitanje je bio da se obratim ministru Stefanoviću. Kao da razgovaram sa petogodišnjacima.

Uzeo sam bar uputstvo i brošuru za auto pa ću to da čitam kad ne mogu da vozim.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja bih mu baš napisao mail. Ništa te ne košta, napolju loše vreme, pa se raspiši!

Podeli ovaj post


Link to post

Stigle tablice, provozao ga malko, prezadovoljan za sada ali više utisaka uskoro.

Ima li neko iskustva sa prelaskom granice (konkretno u Bosnu) bez saobraćajne uz papirnu potvrdu (ona koju izdaju dok se ne izradi saobraćajna)?

Podeli ovaj post


Link to post

Za Bosnu ti treba zeleni karton. A sa papirnom potvrdom mozes samo u SRB da vozis.

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Znam za zeleni a za papir sam pretpostavio da je tako ali nisam bio siguran, hvala.

Podeli ovaj post


Link to post

Stigle tablice, provozao ga malko, prezadovoljan za sada ali više utisaka uskoro.

Ima li neko iskustva sa prelaskom granice (konkretno u Bosnu) bez saobraćajne uz papirnu potvrdu (ona koju izdaju dok se ne izradi saobraćajna)?

Papirna potvrda vazi samo u Republici Srbiji.

Trebao si ih zamoliti da ti saobracajnu dozvolu izdaju po skracenom postupku, ako si znao da moraš putovati.

U svakom slucaju, uzivaj konacno u svom cetvorotockasu :)

 

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Fotkeeeee daaaj!

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam na vreme znao kada putujem, nema veze, hvala ljudi na informacijama...

Raspisaću se čim ugrabim vremena i okačiću fotke, iz nekog razloga ne mogu sa telefona to da uradim.

Za sada sam prezadovoljan mada sam prešao tek 60km, to je ništa.

Dopada mi se položaj prilikom vožnje, dopada mi se što je tih čak i pri brzini od 90km/h (što nije bio slučaj kod Corolle E12). Najjači utisak na mene (pozitivan) je ostavio menjač, preciznost, lakoća, kratak hod, fantazija...

Pišem uskoro opširnije.

Podeli ovaj post


Link to post

Kažem ja, menjač je najbolji deo Aurisa!

Podeli ovaj post


Link to post

Evo jedne fotke, pišem uskoro opširnije, tek sam na 160km...post-2294-153215329115_thumb.jpg

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

×