Jump to content
vlada_ivana

Vladimir i Yaris TS 1.8

Recommended Posts

Evo i potrošnje na 90 km/h

Prosek gradske vožnje nakon 700 km, 8,2l/100 km, prosečna brzina 23,7 km/h0008be070ea9ce05c754312fe9ccda89.jpg

 

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Može da se desi da Yaris bude na oglasima. Neke stvari su se poklopile i ostalo je još samo da ubedim suprugu da proda Yarisa i kupimo nov auto.

Podeli ovaj post


Link to post

Jel to uzimas Lexus-a? :)

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Lexus za sada ostaje samo želja, ipak nemam toliko debeo novčanik za održavanje. Kupiću novu Elantru 1.6benzin. U comfort paketu opreme bi me izašla 13.100 eura, jedva malo više od novog Yarisa.

 

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Da li si možda razmišljao o polovnoj Corolli staroj 2-3 godine ? 

Podeli ovaj post


Link to post

Razmišljao sam, ne samo o corolli, nego i o još par automobila starih 2-3 godine, ali je ipak izbor pao na novu elantru

 

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Onda. Srećna kupovina  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ako je nova za te pare - samo udri, neces pogresiti. Meni se svidja taj auto a cena je vise nego primamljiva.

Podeli ovaj post


Link to post

Stigla nova godina :)

Upalile su se jutros lampice ABS, TRC, VSC i lampica za ručnu/nivo ulja.

Pretpostavljam da je ušla voda/vlaga u neki od senzora ABS, pošto je napon 14,2V, akumulator ispravan.

Negde sam pronašao, da može biti razlog ovome i bobina, što mi se nekako kosi sa logikom

2e9aafe20ee26e168baa9c3affa012e0.jpg

 

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam imao slican problem na BMW-u pre koju zimu. Bio sam na skijanju, i kad sam ga ujutru upalio zasijalo je sve, ali bukvalno. Na tabli je samo obrtaljka radila kako treba, sve ostalo sija. Nisam ni znao da ima toliko lampica :D

U kolima je sve bilo od kondenza, od prethodnog dana kad smo se vracali sa staze. 

 

Popodne je taj problem nestao, kad se auto provetrio i osusio iznutra. Nikada se vise to nije pojavljivalo.

Podeli ovaj post


Link to post

Jutros se sve ugasilo, najverovatnije vlaga da je u pitanju

 

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Gde je prijatno, pogotovo kad vidim upaljenu lampicu za nivo ulja.

 

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Danas zamenjeno ulje u menjaču, 75w GL-4, prema fabričkoj specifikaciji, a juče je crkla jedna bobina. Cena u ovlašćenom servisu, prava sitnica, tako da sam se odlučio za aftermarket deo od 4.500 dinara.

Podeli ovaj post


Link to post

Koje ulje si našao?

Podeli ovaj post


Link to post

Sta se tice bombine idu neke specijalne zbog TSa ili ?

Podeli ovaj post


Link to post

Ulje sam uzeo Swag u Kit Commerce, 711 RSD litar,  koliko sam uspeo naći jedino kod nas ima i Febi. Ostaje pitanje čije je ulje unutra, ovi su samo pakeri.

Bobine samo odgovaraju za motor 2ZR-FE

Podeli ovaj post


Link to post

Vidim da je ovaj auto na oglasima a deluje mi da ga prodaje neko ko ga je kupio nedavno od vlada_ivana. Da li neko zna nesto o tom autu i u kakvom je trenutno stanju? Relativno brzo se (pre)prodaje.

Hvala.

Podeli ovaj post


Link to post

Yaris je još uvek u mom vlasništvu. 

Podeli ovaj post


Link to post

samo da napisem da mi se bas svidja yaris sa tim motorom....prava mala trkalica

Podeli ovaj post


Link to post

×