Jump to content
mitar_bgd

BG skupovi do 2016

Recommended Posts

Pozdrav svima,

 

O ovome je već bilo reči na forumu ali sada i zvanično otvaramo novu temu u vezi sa takozvanim Mini-Skupovima. Kao što se vidi iz naslova ovo se odnosi na sve koji su iz Beograda a naravno, pozvani su i svi drugi članovi koji su u mogućnosti da nam se pridruže kada im prilike to dozvole.

 

Da krenemo u stvari od početka. Prvo bismo trebali da se dogovorimo o sledećim stvarima:

 

1. Mesto okupljanja (da li ć e to biti uvek na istom mestu ili ne, i ako da onda koja bi to bila lokacija)

 

2. Dinamika ovakvih okupljanja (jednom mesečno, jednom nedeljno, po potrebi ...)

 

3. Vreme (hoće li biti uvek u isto vreme ili ćemo i to dogovarati za svaki ponaosob)

 

 

Moje mišljenje je da skupovi mogu ali ne moraju biti recimo dva puta mesečno, subotom ili nedeljom. Mesto okupljanja može biti neki parking recimo kod SC, a vreme je diskutabilno jer zavisi od više faktora, pa o tome još nemam svoje konačno mišljenje.

 

Eto ja započeh ovu temu, a sad hajmo sa predlozima i da se što pre vidjamo i okupljamo.

Izmenjeno od Miloš CTS

Podeli ovaj post


Link to post

ja iako nisam iz bg se slazem sa mini skupovima i mozda da se zna kad je uvek a ne non stop da se dogovaramo ...mozda je tako bolje...( p.s. a za mesto da ne bude mnogo sakriveno :) za nas koji nismo iz bg a i ne poznajemo ga najbolje a zeleli bi da se pridruzimo:)

Podeli ovaj post


Link to post

1. Poželjno je imati jedno stalno mesto, kao i 2-3 alternativna jer počinju radovi po BG-u... Otprilike da imamo po 2 mesta sa obe strane reke...

 

2. U suštini sve zavisi od dogovora... mislim da bi 2x mesečno bilo ok, ali opet...

 

3. Isto, stvar dogovora, mada poželjno je da bude u večernjim satima npr posle 19 časova...

Podeli ovaj post


Link to post

Posle 19h je ok u letnjem periodu ali kad se dan skrati onda je po mom misljenju to malo kasno.

Podeli ovaj post


Link to post

1. Najbolje je da se dogovorimo na forumu gde i sta, moze parking moze cak i neki restoran npr...

2. Jednom mesecno je sasvim dovoljno

3. Vreme sad kako kome odgovara tj stvar dogovora (Petak, Subota npr. meni)

Podeli ovaj post


Link to post

Ugledajte se na ostale forume...leto je i toplo je, u principu, pa moze bilo koji parking sa caffe-bashtom, recimo i Ada je ok ali je guzva...

 

Meni je do sada najinteresantnije bilo odlazak u Deltu ili Ushce na neki "sport", klopu, pice, bilo shta...najlakshe se isprichash sa ljudima jer ima mesta za sve uglavnom

Podeli ovaj post


Link to post

super, svi smo za, ajde sada dajte predloge za mesto, dinamiku, a za vreme okupljanja cemo se najlakse dogovoriti.

moze da bude i avala, ima parking, ima restorana, ima mogucnosti za rostilj, moze da bude ski staza, znam vlasnike tako da mozemo da rezervisemo parking....vikend je najbolji termin, za vreme cemo lako.

Podeli ovaj post


Link to post

Evo i mene.

Ajde da se mi prvo pronadjemo jedan vikend negde, sednemo na kaficu ili slično,

i da svi (prisutni) iznesu svoje predloge i razmišljanja.

Siguran sam de će lako doći do dogovora

 

Moj predlog:

Vreme: Subota 03.07.2010.

Mesto: Bilo gde

Podeli ovaj post


Link to post

ajde sto bi rekli na bum ;)

03.07.2010.godine u 19h

Mesto: Bilo gde

Podeli ovaj post


Link to post

03.07.2010.godine u 19h

Mesto: Košutnjak

Podeli ovaj post


Link to post

Kosutnjak mi je malo sirok pojam ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste, ali bolje nego "bilo gde".

Možda da se pronadjemo kod vodo tornja i onda jedan krug pre nego što stanemo negde.

Podeli ovaj post


Link to post

Prema nekim prognozama u subotu će biti lepo vreme, samim tim Košutnjak će biti "pun"...  Možda jedino parking uz trim stazu ili onaj drugi ispod DIF-a, gde je poligon auto-škole...  Mada uvek postoji mogućnost sastančenja kod Interkonta ili Arene...  ::)

Podeli ovaj post


Link to post

Prema nekim prognozama u subotu će biti lepo vreme, samim tim Košutnjak će biti "pun"...  Možda jedino parking uz trim stazu ili onaj drugi ispod DIF-a, gde je poligon auto-škole...  Mada uvek postoji mogućnost sastančenja kod Interkonta ili Arene...  ::)

Najbolje i najlakse je na Novom Beogradu ali mislim da ga treba izbegavati u narednim mesecima zbog renoviranja Gazele.Kosutnjak je dobra ideja mada nije lose ni ispred SC Banjica.Tu je ogroman parking a i imamo i kafice gde mozemo da sednemo.Bilo bi dobro da se nadjemo bilo gde ovog vikenda pa da uzivo prodiskutujemo o ovoj temi. 

Podeli ovaj post


Link to post

Uh izvinjavam se sto se kasnije prikljucujem, stavljao sam Led-Flex osvetljenje u kabinu :)

 

Dogovoreno je koliko sam sakapirao da se nalazimo u subotu u 19h da bismo se "uzivo" dogovorili o slede'im okupljanjima.

 

Sto se tice mesta predlozi koje smo do sada imali su:

 

1. Parking kod SC (Sava Centra) misli se na parking koji se proteze duzinom SC, pored (Inter)Kontinentala i dalje ka pumpi Dejton

2. Parking kod Arene

3. Parking kod vodotornja na Kosutnjaku

4. Ski staza na Kosutnjaku

5. Parking kod trim staze na Kosutnjaku

6. Parking-poligon kod Sportskog centra Kosutnjak

7. Avala

8. Neki od trznih centara (Delta city,Usce)

 

Izvinjavam se ako sam neki propustio nije namerno. Od gore navedenih predloga nekako najvise ima  na Kosutnjaku, a tu ima i prilican broj restorana gde moze da se sedne i da se izdogovaramo uz picence i po potrebi klopu. Tako da sam ja za tako nesto. Takodje mozemo da napravimo i malu voznju jedan krug oko Kosutnjaka u koloni pre, posle, a mozda i pre i posle okupljanja :D

 

Ko je za Kosutnjak:

 

1. Mitar_bgd

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Najbolje i najlakse je na Novom Beogradu ali mislim da ga treba izbegavati u narednim mesecima zbog renoviranja Gazele.Kosutnjak je dobra ideja mada nije lose ni ispred SC Banjica.Tu je ogroman parking a i imamo i kafice gde mozemo da sednemo.Bilo bi dobro da se nadjemo bilo gde ovog vikenda pa da uzivo prodiskutujemo o ovoj temi. 

Da i Banjica je ok. Svakako negde gde ima neki kafić, kafana...

Mitre, ja sam naravno za Košutnjak, ali sam i za Banjicu. Šta misle ostali?

 

Glasanje

 

[table]

[tr]

[td]Mesto:[/td]

[td]Broj Glasova:[/td]

[/tr]

[tr]

[td]----------------------------------[/td]

[td]---------------------[/td]

[/tr]

[tr]

[td]Košutnjak[/td]

[td]2[/td]

[/tr]

 

[tr]

[td]Banjica[/td]

[td]1[/td]

[/tr]

 

[tr]

[td]Parking (SC ili Arena)    [/td]

[td]0[/td]

[/tr]

 

[tr]

[td]Avala[/td]

[td]0[/td]

[/tr]

 

[tr]

[td]TC (Delta, Ušće)[/td]

[td]0[/td]

[/tr]

[/table]

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Mirko, pa baš sada i treba da idemo preko Gazele... danas nije prošlo ni 30% automobila koji tuda inače prođu + što imamo isključenje kod Interkonta, a možemo i sa druge strane pa da priđemo Areni...  SC Banjica jeste možda i najbolje mesto, međutim tu znaju da se okupe 2-3 kluba i onda nastane haos.  ;)

 

Ja sam pre za Košutnjak, tu barem imamo izbora u slučaju da je gužva...  :)

 

 

Glasanje

 

[table]

[tr]

[td]Mesto:[/td]

[td]Broj Glasova:[/td]

[/tr]

[tr]

[td]----------------------------------[/td]

[td]---------------------[/td]

[/tr]

[tr]

[td]Košutnjak[/td]

[td]3[/td]

[/tr]

 

[tr]

[td]Banjica[/td]

[td]1[/td]

[/tr]

 

[tr]

[td]Parking (SC ili Arena)    [/td]

[td]0[/td]

[/tr]

 

[tr]

[td]Avala[/td]

[td]0[/td]

[/tr]

 

[tr]

[td]TC (Delta, Ušće)[/td]

[td]0[/td]

[/tr]

[/table]

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Meni ce ta Gazela izaci na nos jer svakog jutra moram sa one strane Save na posao. Od subote ce biti jos veci haos kada krenu sa asfaltiranjem auto puta prema Tosinom bunaru.

Sto se tice subote moze bilo gde, ja dolazim. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Mesto:             Broj Glasova:

----------------------------------

Košutnjak                       4

Banjica                       1

Parking (SC ili Arena)       0

Avala                       0

TC (Delta, Ušće)               0

 

Podeli ovaj post


Link to post

Mesto:                Broj Glasova:

---------------------------------- 

Košutnjak                        5

Banjica                        1

Parking (SC ili Arena)      0

Avala                        0

TC (Delta, Ušće)                0

 

:D

 

Podeli ovaj post


Link to post

i ja sam za kosutnjak, lako cemo se dogovoriti gde cemo, a ima dosta mesta gde mozemo da sednemo na picence{klopu}kosuta, aca devetka, ski staza, golf klub, svuda ima i dovoljno parking mesta

Podeli ovaj post


Link to post

moj predlog:

nadjemo se na startu dole kod imr-a,provozamo zajedno do hajducke,pa desno ka ivanovoj cesmi i parkiramo se na ski stazi,tamo popijemo pice i posle kad krenemo kuci spustimo se do kosute...

Podeli ovaj post


Link to post

moj predlog:

nadjemo se na startu dole kod imr-a,provozamo zajedno do hajducke,pa desno ka ivanovoj cesmi i parkiramo se na ski stazi,tamo popijemo pice i posle kad krenemo kuci spustimo se do kosute...

 

Mislim da ideja nije bas zgodna pogotovo za ljude koji dolaze sa Novog Beograda ili iz Zemuna. Sta ce oni cak u Rakovici? Moje misljenje je da se nadjemo kod vodotornja na parkingu i odatle krenemo do nekog tecnog izvora, dobre kapljice ili ti biblioteke kako ko to vec zove :).

Podeli ovaj post


Link to post

a kako mi sto nismo iz bg da vas nadjemo?:))) pogotovo sto ne poznajemo bas bg:)

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×