Jump to content
mitar_bgd

BG skupovi do 2016

Recommended Posts

peco> :twothumbsup:  :toyota:

matori>  delimo isto misljenje a cinimi se i ukusi su tu negde :D ,i ja bi se iisto oopredelio za gore navedene nego za italijanskog konja ;)  :japan4life:

Podeli ovaj post


Link to post

Fale postovi od par dana,

Sutra skup 18h Kolačić

Podeli ovaj post


Link to post

Vidimo se 

Podeli ovaj post


Link to post

Dzvini nas prijatno iznenadio :)

Standardna ekipa na mini skypiću :)

 

c40cc88dc1e4d1fd28c3a4923b702644.jpg21480c7c0f5f466fa432bc8511d7f7e6.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

i od mene neka slicica sa vecerasnjeg skupa uz standardnu ekipu  :toyo: drug Dzivni mi izostao ali tu je Nessa da popravi ;)

 

post-2218-0-83306600-1449433485.jpg   post-2218-0-37671900-1449433462.jpg  post-2218-0-98300600-1449433434.jpg 

Podeli ovaj post


Link to post

Lepo videti ovoliko Toyota na okupu :) Hej, pa jel to i kod vas magla ? Ovde se vec bas dosta spustila.....

Podeli ovaj post


Link to post

japanautofan>mala ali odabrana ekipa :D  i moze se reci prisutna na svakom od skupova i mini skupova.

malo mi nejasno zasto se vise clanova neprikljuci skupovima TcS,,zar nije lepse videti na jednom mestu npr 20 automobila a i vise. a koliko vidim ima dosta registrovanih clanova na TcS. razumem da se nemoze ispratiti svaki skup i skupovi van BG, ali dok se ovde organizuju moglo bi biti prisutno i vise,pa da to izgleda na skup  a ne svaki put mini skup ;)  mozda se necete samnom sloziti ali ja kao clan TcS i ljubitelj Toyote uvek gledam da prisustvujem svakom desavanju i skupu :)

Podeli ovaj post


Link to post

Miksa, gledaj na to kao na zadovoljstvo a ne "obavezu" jer ako bi taj skup osecao kao obavezu brzo bi ti postao opterecenje......ima jedna scena iz filma !? Lik govori jednom poglavici indijanaca nesto u smislu : Naredi im ,ti si im poglavica ! Ovaj mu odgovara : Ako bi im naredio da rade nesto sto ne vole ne bih bio vise poglavica ! Tako i ti, nemoj zameriti ljudima (nego im naredi :P :D ,salim se naravno) verovatno svi imaju svojih obaveza. Ja nisam "jos" ni clan i izvinjavam se sto se "mesam" i ako sam sta lose rekao ili napisao :)

Podeli ovaj post


Link to post

Imaj u vidu i da smo se mi druzili i okupljali od 2009.-2010. godine, kako ko, ali za ovoliko godina uosphte nismo loshi brojchano, novi dolaze, stari odlaze, ipak se malo osipa drushtvance staro :) (samo otvori ovu temu od 1. strane recimo mada je postojao i ranije forum i skupovi nego zbog nekog prelaska na drugi server valjda nema prapochetaka)

Podeli ovaj post


Link to post

evo ja da se javim, izvinjavam se sto dosad nisam bio aktivan na skupovim. ali od proleca eto i mene trudicu se  da ispostujem sto vise skupova BG i sire  :) kao pravi ljubitelj Toyote red je da i upoznam ostale prave ljubitelje Toyote, a pre svega dobre ljude, jel sve sto sam video na forumu toyotacluba ukazuje na to, i bice mi cast i zadovoljstvo biti jedan od vas aktivan clan u druzenju, i pomoci kad zatreba sve sto cini jednog pravog Toyotasa. svaka cas moci na dosadasnjem zalaganju i nesebicnosti za sve ljubitelje toyote :toyo:  :tcssig:

Podeli ovaj post


Link to post

Jel ja kao glavni ispaljivač treba nešto da se pravdam ili... ?! :-D meni se obaveze povećale, ali ima nagoveštaja da će mi se vikendi uskoro osloboditi... Za stalno! :-)

Podeli ovaj post


Link to post

Dok ne vidim ne verujem

Podeli ovaj post


Link to post

Malo mi je daleko  :( . Da bi prešao 250km i izgubio nedelju kao slobodan dan za koji uvek nešto ostavljeno obećano u krugu porodice, jednostavno neizvodivo. Nemojte zameriti što neki ne dođu jer sam siguran da bi mnogi kao i ja voleli da popiju kafu sa društvom i prozbore koju o svom ljubimcu. Ne znači da nećemo ni doći , čim bude prilika eto i nas izvan BG-a! 

Podeli ovaj post


Link to post

japanautofan> ja na skupove TcS i gledam kao zadovoljstvo a ne obavezu,I svaki put mi bude drago da svojim prisustvom uvelicam skup, a i saznam nesto novo kao novi clan kluba. ;)

ja sebe drug u pomenutom fimu nepronalazim niti sam hteo nesto lose da se pomsli ili na kraj pameti da ja nekom nesto naredjujem :) ,samo sam zapazio da dosta aktivnih  clanova ima iz BG a odziv na pomenutim skupovima slab,pa mi malo cudno da se nemoze odvojiti pola sata nedeljom za prisustvo na skupu. :)

kad se nesto hoce uvek se nadje neko vreme,i ja isto radim svaki dan i nedelja mi je slobodna pa uspem da se iskombinujem i svratim na druzenje,i pored obaveza kuci i malog deteta od 9 meseci i drugog na putu. ja eto nadjem  vremena ;)

opet kazem moje neko zapazanje celokupne situacije oko skuopova. :toyo: ako gresim nemojte mi zameriti

japanautofan nisi clan ali isto vozis  :toyo:  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim da bi nedeljom pre podne bila veca posecenost... Ipak nedelja od 18 je rezervisana za odmor i spremanje za radni ponedeljak.

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×