Jump to content
mitar_bgd

BG skupovi do 2016

Recommended Posts

ne insistiram previse...video sam mnogo lep i veliki parking na Avali, bas ispred hotela Avala...jos jedan u nizu predloga i to je to...uzgred evo i nekoliko slicica sa Avale, kao i sa tornja...bio bi to lep pogled na mini skup

post-463-132930707889.jpg

post-463-132930707921.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

bili smo na drugom velikom TcS skupu gore ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Bio nam je 2.TCS skup bas ispod tornja :) (taman sam ovo napisao kad vidim da mi je brat Cp6uH uzeo rec iz usta) hahahaha

Podeli ovaj post


Link to post

Pa to ne znachi da ne smemo i necemo vishe nikada da odemo gore...chak shta vishe, ja bih otishao jer nisam bio na tornju taj dan a trebalo je :)

Podeli ovaj post


Link to post

Baš tako...

Ovde je tema mini skupovi Beograd... ::)

Zvanični skupovi su jedno a mini skupovi mogu gde se mi dogovorimo.

Ako nam se sviđa možemo i 10puta na Avalu...Zar ne? ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim da će nam vreme u narednim danima odrediti gde ćemo se naći sledeći put... ako bude 20-25 stepeni, zašto da ne?!

Podeli ovaj post


Link to post

Bile su ogromne gužve kada se otvorio toranj i za vreme leta... mislim da ih neće biti toliko sad kad padne temperatura...

Podeli ovaj post


Link to post

Bile su ogromne gužve kada se otvorio toranj i za vreme leta... mislim da ih neće biti toliko sad kad padne temperatura...

naravno guzve su "proslost," barem je tako  u ovom periodu, ne kazem da nema znatizeljnih posetilaca...svakako ne u tolikom broju, pa da "smetamo" jedni drugima...u svako slucaju cena ulaznice za toranj je 50 din, ne znam da li radi i restoran na tornju...sve u svemu misljenja sam da bi bilo ok pa sad kako vecina odluci

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav drustvo,

 

Posto zbog IV velikog skupa nije bilo naseg mini skupa prvog vikenda pozivamo sve da u nedelju 17.10. u 16h dodju na staro mesto okupljanja ( parking na Kosutnjaku kod vodotornja), Verovatno cemo kad se skupimo opet napraviti posetu nekom od kafica na Adi tako da i oni koji budu dolazili kasnije mogu nas naci sa makiskoj strani.

 

Zelja nam je da se ispricamo dok su nam utisci sa skupa jos svezi i da deo atmosfere prenesemo na ljude koji nisu mogli da prisustvuju skupu u Ovcar banji.

 

Da ne duzim vise vidimo se u nedelju.

Podeli ovaj post


Link to post

Ma kakva prijava Uroše...

Svi su pozvani a ko ne dođe može samo da žali kao za ovim 4.skupom u Čačku ::)

Nego Mitre, da se pomerimo na parking otvorenih bazena ili ne? Znaš i sam da tamo ima više mesta a nema ni proslava ni svadbi...

Podeli ovaj post


Link to post

prijava je cisto informativnog karaktera, i ja sam za opciju parkinga kod Bazena...

 

1.mitar i porodica

2.uroselika

3. Vojin

4. Cp6uH

 

da znamo koga da ocekujemo sve

Podeli ovaj post


Link to post

Veceras sam se vratio sa {sluzbenog}puta, iz tog razloga, kako rekoh vladetu nisam na zalost mogao da dodjem u cacak :(

Verovatno dolazim u nedelju, mada velika mi je frka oko posla i sve mi je neizvesno, konstantno sam van bgd.... :(

Podeli ovaj post


Link to post

prijava je cisto informativnog karaktera, i ja sam za opciju parkinga kod Bazena...

 

1.mitar i porodica

2.uroselika

3. Vojin

4. Cp6uH

5.Nesa Natasa

Podeli ovaj post


Link to post

Onda se vidimo na poligonu kod Otvorenih Bazena na Kosutnjaku

 

1. mitar i porodica

2. uroselika

3. Vojin

4. Cp6uH

5. Nesa Natasa

6  m.simic

 

nadam se da te nece posao naterati da ne dodjes ;)

Podeli ovaj post


Link to post

1. mitar i porodica

2. uroselika

3. Vojin

4. Cp6uH

5. Nesa Natasa

6. m.simic

7. Sub.zero88

 

Na `veliki` nisam mogao, ali na ove hocu  8)

Podeli ovaj post


Link to post

1. mitar i porodica

2. uroselika

3. Vojin

4. Cp6uH

5. Nesa Natasa

6. m.simic

7. Sub.zero88

8. Dzvini

 

Najverovatnije cu malo kasnije doci tako da se verovatno vidimo na Adi :)

Podeli ovaj post


Link to post

OK Dzvini imas opravdanje 3. Mesto u svojoj klasi imas sada ;) jel imas sanse za neko od prva dva ?

Podeli ovaj post


Link to post

Ma ovi ispred mene su preshli u jachu klasu Sprint u koju i mene zele da prebace...

 

Ako ostanem u ovoj bicu verovatno 1. ili 2. ali to nishta i ne znachi...samo pola trka sam vozio do sada...jbg

 

U toj jachoj klasi nemam shansi jer sam tezi od vecine a i redje vozim od njih

Podeli ovaj post


Link to post

1. mitar i porodica

2. uroselika

3. Vojin

4. Cp6uH

5. Nesa Natasa

6. m.simic

7. Sub.zero88

8. Dzvini

9. edi (83.33%)

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×