Jump to content
mitar_bgd

BG skupovi do 2016

Recommended Posts

Milenko Sebić jedan neopravdani idemo dalje :)

I niko nece na kobasijadu...Aj otvorimo sezonu u nedelju,,,,ionako najavljuju +15, a a a? ??????

Treba I da se podele Europetrol Kartice pa je lakse da ljudi dodju na Kosutnjak nego u Backu Palanku, Nadam se da cemo otici sledeci put kad bude bila neki slican dogadjaj. Toyotafun sta je sledece od takvih desavanja ?

Podeli ovaj post


Link to post

Sid je ok ali sam na planini tad :(

organizujte se ko oce da ide Ja cekam sledeci termin :D

Podeli ovaj post


Link to post

Sve je to lepo, ali takmičanje u svinjokolju?!?! :blink: :o Nešto nemam želudac za gledanje takvih stvari...

Podeli ovaj post


Link to post

Ko prica o svinjokolju....KOBASICE!!! ROSTILJANJE!!! Te dve slike su za vreme dok mi putujemo do rostilja, mi gledamo samo kobasice na raznju a posle i konzumiramo ....c....c...c

Podeli ovaj post


Link to post

Da... I odeš na sajt, a prve dve slike, raščerečene svinje i masa ljudi koja gleda/navija/šta već.. Pegla u najavi.

Podeli ovaj post


Link to post

Pa lepo sam ti rekao, kobasice se ne prave od vazduha i lepih mirisa....da bi cela kobasicijada uspela, svinje se zakolju ranom zorom, a za to vreme mi smo u putu, dok dodjemo 11-12 tad se vec melje meso i kuvaju cvarci...znaci tu smo samo u zlatnim momentima :)

Podeli ovaj post


Link to post

I tako 03.02.2013 Na Parkingu Bazena na Kosutnjaku u 12h

Se vidimo, Bice i podela Europetrol Benzinskih kartica Clanovima Kluba

 

Ako nismo pored automobila u kaficu "Atelje" smo (na samom parkingu je)

Izmenjeno od Milos CTS

Podeli ovaj post


Link to post

Bilo dobro iako smo bili u kaficu, upoznali novog clana foruma, a uskoro i kluba Dom-a, a posetio nas je i gost iz Kanade RussT

 

Ko je slikao nek kaci

Podeli ovaj post


Link to post

Šteta što ne bi lepše vreme, pa bi ostali duže i bolje upoznali Dom-a i RussT-a... Ovako, ostaje nada da će nam se pridružiti na sledećem mini, još bolje na velikom prolećnom skupu.

Podeli ovaj post


Link to post

Bas bzvz vreme, ali u "Ateljeu" je bilo OK.

post-164-0-71715300-1359927728.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Koliko rece Russ, obecao je da za prvu nedelju marta dolazi obavezno na skup, nadam se da baba Marta nas nece zjbati

Podeli ovaj post


Link to post

Probaću sledeći put da naletim ranije, pozdrav ekipi :toyo:

post-1761-0-61550200-1360014899.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Ko hoće da ide u nedelju u šid, ako je lepo vreme,neka mi se javi da se dogovorimo.

Podeli ovaj post


Link to post

Pocinje lepse vreme, kako kaze slika...sledeca nedelja lepa i suncana do 10...`ocemo da planiramo otvaranje sezone paljenja mesa na metalnoj resetki/ci???

 

post-1184-0-91267600-1361663898.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Ocemo sto da ne, ali sam ipak da tradicionalno okupljanje prve nedelje u mesecu pomerimo za drugu nedelju, znaci 10.03.

Podeli ovaj post


Link to post

ali sam ipak da tradicionalno okupljanje prve nedelje u mesecu pomerimo za drugu nedelju, znaci 10.03.

 

+1 :)

Podeli ovaj post


Link to post

Sad kad sam pitao sekretaricu i pogledao notes...taj 10.3 uopste ne zvuci lose

Podeli ovaj post


Link to post

vidimo se u Nedelju na Parkingu Bazena u Kosutnjaku od 12h

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam Za

Podeli ovaj post


Link to post

Posto najavljuju letnje vreme za vikend mislim da nemamo drugog izbora sem da svako ponese sibice za rostiljanje ;) :D

Podeli ovaj post


Link to post

verovatno i ja cu moci , da se malo upoznam sa ljudima

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×