Jump to content
mitar_bgd

BG skupovi do 2016

Recommended Posts

Ti i ja se nadjemo na auto putu kod Bezanijske kose i odemo tamo zajedno :) :) :) Nista lakse

 

Podeli ovaj post


Link to post

vazi samo ja 3-ceg sam na 18-tom rodj kod sestre ja sam tek slobodan za sledeci put kad se vi izdogovarate gde sta i kako:)

Podeli ovaj post


Link to post

I ja mislim da je najbolje kod vodotornja na onom parkingu da se sakupimo

Podeli ovaj post


Link to post

Ništa ni od mene za ovaj vikend...  :( 

Podeli ovaj post


Link to post

Ja posto idem sada na B. kosu necu biti pri internetu. Kapiram da se nalazimo sutra u 19h na parkingu kod vodotornja na Kosutnjaku. Ako se nesto promeni do sutra sibnite mi SMS. Hvala.

Podeli ovaj post


Link to post

Znaci dogovoreno

Ko moze sutra u 19h na Parkingu kod Vodotornja cekamo do 18:45 do 19:20 pa idemo dalje

 

Podeli ovaj post


Link to post

Jeeee...ja sam freeee...dolazim :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ne dolazim ovaj put.

Lepo se provedite i dogovorite, pa izvestite nas koji ne prisustvujemo o dogovoru za sledeći skup.

Pozdrav svima.

Podeli ovaj post


Link to post

Ovako prvi mini skup TcS Beograd je odrzan nas 6

mitar

m.simic

gdja simic

dzvini

uroselika

Ja

ako sam nekog zaboravio da stavim na spisak oprostite

;)

 

Bilo je lepo druzenje i trajalo bi jos da nas nije kisa oterala pa smo morali da napustimo bastu restorana filmski grad.

Dogovorili smo se generalno da skupovi budu jednom mesecno, ali datum sledeceg nismo precizirali to cemo preko foruma.

Podeli ovaj post


Link to post

"SKUPe" slike :D

 

th_IMG_4813_resize.jpg th_IMG_4814_resize.jpg th_IMG_4815_resize.jpg th_IMG_4819_resize.jpg th_IMG_4820_resize.jpg th_IMG_4821_resize-1.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

pa jeste :)a gde ste svi ostali :(po nekom nacelnom dogovoru sledeci mini skup prva subota u avgustu, isto mesto....

Podeli ovaj post


Link to post

pa nismo svi iz bg:) a ja ne znam ni gde je to ali sam tamo u avgustu:) snacemo se nekako:)

Podeli ovaj post


Link to post

a gde ste svi ostali

 

Nenadano sam raspalio taj dan rostilj sa drugarima, gledali Svapsko unistavanje Argentine pod vedrim nebom i popilo se koje pivo............. Takav za volan nisam smeo.Nekom drugom prilikom.

Podeli ovaj post


Link to post

pa nismo svi iz bg:) a ja ne znam ni gde je to ali sam tamo u avgustu:) snacemo se nekako:)

snacicemo se, naci cemo se....to je nacelni dogovor za tzv mini skupove, nije jos nista definitivno, dogovaracemo se na forumu

Podeli ovaj post


Link to post

Evo konacno i meni dopade internet u ruke. tj. tastaturu :) Ovako da ne bi Urosa i njegove Cece, ovaj mini-skup bi bio Corolla skup na kosutnjaku :D. Sto se tice onih koji nisu dosli samo da znaju da imaju svi po jedan neopravdani u dnevniku :D :D :D :D i da im roditelji dodju na sledeci skup obavezno :D :D

 

Salim se ljudi naravno ovi skupovi su na dobrovoljnoj bazi i ko moze dodje ko ne moze sta da radimo, doci ce drugi put.

 

Datum sledeceg mini skupa nije definitivno preciziran. Kao sto su vec momci napisali pre mene, dogovoreno je da se okupljamo jednom mesecno ukoliko se ne ukaze neka preka potreba za cesca okupljanja. Tacan datum sledeceg skupa nije preciziran ali je ideja da recimo to bude svaka prva subota u mesecu. Tako da bi sledeci skup trebalo da bude prve subote u avgustu (07. avgust) na istom mestu, parking kod vodotornja na Kosutnjaku.

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Dolazim sledeći put, nadam se :-[, nepredvidjeni problemčići i najava vanrednog posla me omela.

 

Snakes, svakako prolaziš pored Zemuna, nadjemo se i idemo zajedno, ali ti IZA mene i BEZ preticanja  ;D

Podeli ovaj post


Link to post

Da onda ozvanicimo da neko ne promasi datum, a da bude slobodan :)

 

07.08.2010. godine od 19h kod Vodotornja na Kosutnjaku preko puta Filmskog Grada

Mini Skup TcS -- Beograd

 

Ja odmah da kazem da nisam taj vikend tu :(

Podeli ovaj post


Link to post

Ja bih voleo da tada ne budem u Bg ali kako stvari stoje tesko da cu negde otici :(, mada ... uvek postoji tracak nade

Podeli ovaj post


Link to post

Kao sto smo rekli kad smo se dogovarali za prvi mini skup Beograd

ne mozemo da gledamo datum kad smo svi tu jer takav datum ne postoji :(

Podeli ovaj post


Link to post

ja sam tu, ako hocete da se drzimo svake prve subote u mesecu ok, pa koliko nas je tu-tu nas je, mozda je to dobro cisto da se ustali i da se  tako zna i zbog novih clanova :)kako hocete, mozemo i da glasamo kao i uvek, u svakom slucaju otvoren sam za sve varijante ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja ću se tog 7. avgusta ili mackati lekovitim blatom ili kupati u nekom od ponuđenih bazena u banji!  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Jel znamo ko je tu u subotu i ko dolazi?

 

Da ponovim: subota 07. avgust 19:00h parking kod vodotornja na Kosutnjaku.

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×