Jump to content
Sign in to follow this  
dragovic.v

Vuk i Corolla 1.6

Recommended Posts

Dobrodošli na forum Toyota club Serbia, skraćeno TcS. Želimo Vam prijatan boravak. :dobrodosli:

Podeli ovaj post


Link to post

Postovanje dobri ljudi,

 

Juce pazario Corolu 1.6 , 2004 gotiste.

 

Uzdam se u sve sto sam citao o modelu i nadam se da ce da ispuni ocekivanja koja su mahom vezana za pouzdanost (jer Toyota je valjda jedan od sinonima za taj pojam  ;) ).

 

Sve najbolje,

Vuk

Podeli ovaj post


Link to post

Neka je sa srecom kupovina. Odlican ozbor, jako kvalitetno uradjen auto i po meni sasvim solidan motor. Obrati pzanju na potrosnju ulja, neki motori trose ulje kao posledica fabricke greske. Moguca potrosnja je cak do 1l na 1000km.

Dalje prekontrolisi poluosovine, to im je mana.

I preporucujem ti da na malom servisu skines karter i operes. Ja sam to radio na 220 hiljada i sito u karteru je skoro zacepljeno bilo. Otprilike sam imao 60-ak procenata zacepljenosti kanala.

 

I naravno, daj slike ljubimca :)

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro dosao. Ako je facelift, ne bi trebao da ima problem sa potrosnjom ulja, nemoj da plasis coveka. Znacemo kad postavi slike

 

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Bolje da ga uplasim na vreme nego da posle bide problem, lako cemo ga posle obradovati :D :D

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav drustvo!

Vidim da pricate o pranju kartera, o poluosovinama kao boljci corolle.. Da li sve to vazi i za corollu verso 2003? Ja sam presao sa njom do sad oko 4000km, ulje nije mrdnulo na meracu.

Podeli ovaj post


Link to post
Sign in to follow this  

×