Jump to content
Mr Nebojša

TOYOTA Vs REST JAPAN LEGENDS!?

Recommended Posts

Ne, nemoj doterivati takva vozila, vec ciljaj modele koji su isti i u Evropi, Vitz - Yaris, itd.

 

Infiniti tek sad bi se isplatio, jer postoji, Lexus takodje, kod Acure samo TSX, jer je to Accord..

 

Iam veze sto je RHD, jer ce doneti zakon da u roku od godinu dana moras da konvertujes auto na LHD, sto je ok za obicna vozila, ali ne i za Skyline koji je only RHD..

 

Nasud, jesi odrzavao nekad americke japanske automobile?Znas koja muka, ako nemas EPC... :)

Podeli ovaj post


Link to post

Poslao sam Neđi jedan iskren PM, pa neka vidi šta će, ali je u suštini isti predlog... To za RHD, LHD je bilo u predlogu ZOBS-a koji je poslat u Brisel, šta se desilo od tada, nisam siguran...  ::)  Kako čujem, izgleda da se ta promena neće odnositi na obično stanovništvo (fizička lica), ali ja se i pored toga ne bih zezao sa time...

 

Ja lično nisam, ali jesam video nekoliko u servisu kod matorog (Lexus, Toyota, Mazda), koji još uvek nema EPC, pa mu nije bio problem. Jbg, 20 godina rada od kojih 10 u ovlašćenim servisima, nije mala stvar...  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Toyota nije problem, imam EPC koji pokriva ceo svet, ali za Mitsubishi, Nissan, Mazdu, moram da imam USA EPC, kao i za Acuru i Hondu USA, ume da bude zeznuto bas, pogotovo ako ne nose evropski modeli, onda bas skupo..

 

Pohvalno za Toyotu sto se sve moze nabaviti, sada sam isporucivao neki hidrospaner za Tundru V6, dosla iz Kanade, uredno stiglo za 10 dana deo...

Podeli ovaj post


Link to post

Što se delova tiče, sa tojotom/lexusom nije bilo problema, mada je rok isporuke varirao (7-21 dan, original delovi) u zavisnosti od modela...

Podeli ovaj post


Link to post

×