Jump to content
stekan

Banjalučanin i Corolla

Recommended Posts

Pozdrav ekipi iz turobne Banjaluke.

U posljednje 4 godine sam prešao sa Corolla 1.4 D-4D blizu 70.000 km bez i jednog problema. Prezadovoljan sam. Gledam da kupim još jednu Corolla dizelku, ali nema više. Šteta što je Toyota prestala sa proizvodnjom dizelskih motora. Benzinac troši više nego što sam navikao.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na forum Toyota club Serbia, skraćeno TcS. Želimo Vam prijatan boravak. :dobrodosli:

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro nam došao

Mogu da se nađu polovne Corolle sa 1.4 D4D motorom i malom kilometraža ako si zainteresovan model pre restyle

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nema restyle sa dizel motorom?

Podeli ovaj post


Link to post

Mogu da se nađu polovne Corolle sa 1.4 D4D motorom i malom kilometraža ako si zainteresovan model pre restyle

 

Pre restyle-a misliš na modele prije povratka Corolle na tržište 2014.-te ili na model prije facelift-a (2014-2016)?

 

Usput, vidim da voziš benzinca, pa me interesuje potrošnja na autoputu.

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim na modele 2014-2016 Potrošnja benzina na autoputu 1.6 valvematica kreće se oko 6-6.5 l u zavisnosti od opterećenja

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nema restyle sa dizel motorom?

Naravno da ima Veoma su retke. Ovih pre restyla još i ima.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Jedno pitanje; da li si primjetio "rezonancu" između 1700-2000 okretaja, posebno u međuubrzanjima? Naročito u 4,5,6 brzini? Tvoja vjerojatno nema 6.brzinu, ali nema veze.

 

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Pitanje je za banjalučanina koji ima 1.4 D motor

 

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Jedno pitanje; da li si primjetio "rezonancu" između 1700-2000 okretaja, posebno u međuubrzanjima? Naročito u 4,5,6 brzini? Tvoja vjerojatno nema 6.brzinu, ali nema veze.

 

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

 

Nema rezonancije. Mjenjač ima 6 brzina. To je model identičan ovim aktuelnim, sa neznatnom razlikom prednjih i zadnjih farova, kao i LCD displeja (gdje je stari displej sa fizičkim dugmićima i dva točkića praktičniji).

 

Gdje se javlja tj. čuje ta rezonancija?

Podeli ovaj post


Link to post

Čini se da dolazi iz podvozja. Nesto sam cuo da seto.osjeti kod 1.4 D Toyota.

 

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×