Jump to content
Battica

Batica i Toyota Auris Touring Sports Hybrid

Recommended Posts

Od pre dva ipo meseca sam postao vlasnik prvog Toyota vozila u mom životu, bolje rečeno prvog japanca.

Toyota Auris touring sports hybrid (2018)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na forum Toyota club Serbia, skraćeno TcS. Želimo Vam prijatan boravak. :dobrodosli:

Podeli ovaj post


Link to post

:dobrodosli:

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao. Bilo bi lepo i korisno da nam malo opišeš ovaj biser tehnologije iz tvog ugla.

Podeli ovaj post


Link to post

Naravno da cu probati da vam ga opišem koliko mogu sobzirom da je i za mene ovo jedno novo iskustvo.

Zamolio bih vas da mi objasnite kako slike da okačim.

Za prvih 6500km koliko sam napravio od kad sam ga kupio, mogu reći da sam zadovoljan. U pitanju nije nikakav ulični trkač, mada sa maksimalno ograničenom brzinom od 195 km/h nije ni za podcenjivanje. Pri upotrebi Power mod je I jako startan na semaforu gde mu mogu pozavideti I mnogo jači automobili. Toliko o mom sportskom iskustvu sa ovim automobilom.

Inače automobil je jako interesantan za vožnju, sama promena režima rada, benzin - struja, je automatska, automobil sve radi sam u odnosu koliko snage mu je u trenutku potrebno. Meni što je bilo jako nezgodno je taj strujni režim prilikom kojeg se automobil uopšte ne čuje, što može biti jako neugodno pešacima kada im pridjete od pozadi dok hodaju ulicom.Uvek sam imao strah da mi neko ne skoči na haubu.

Izrada automobila potpuno odgovara odnosu cena kvalitet, da se razumemo ovo nije ni blizu nekom Audiju po kvalitetu enterijera,ali zato ni ne košta koliko kosta Audi u toj klasi, spoljni izgled je stvar ukusa, meni se dopada. Mada i količina opreme koju moj automobil ima (pored standardne koja pripada ovom modelu, tu su LED farovi i štopovi, ogroman displej sa navigacijom i ostalim čudima,velikom količinom senzora, perla metalik bojom, sasvim je zadovoljavajuća za cenu koju sam platio.Tovarni prostor je takođe zadovoljavajuće veličine, pored kolica za bebu može stati još mnogo torbi prtljaga.

Auto je jako jednostavan za vožnju i jako udoban, zna ponekad da bude malo bučan zbog svog čudnog menjača.

Sve u svemu, za sad zadovoljan i zaista opravdava odnos cena kvalitet.

Podeli ovaj post


Link to post

×