Jump to content
snakes

RC autici

Recommended Posts

od kad sam video par snimaka  :-* :-* :-* moracu da nabavim ovu igracku za veliku decu ...:) evo da pogledate na sta mislim par snimaka...( nesto sumnjam da ima da se nadje kod nas u srbiji ali bilo bi lepo:)

 

 

 

 

 

On-road Nitro RC car ( Drifting)

 

a evo i par RC toyota:)

 

 

 

 

Tamiya Celica GT

 

 

rc Toyota celica ride and drift

 

obavezno pregledajte sve klipove necete se pokajati:) :-* :-* ;D

Podeli ovaj post


Link to post

 

 

 

 

 

 

 

ima cak i motoric

Podeli ovaj post


Link to post

pa nije valjda da se samo meni ova stvarcica svidja???

Podeli ovaj post


Link to post

jbg nesto sam gledao otprilike u hrvatskoj jedan kosta 180 eur i oni su izgleda mnogo napredovali u ovom sportu mogu ti reci:) za razliku od nas:(((

Podeli ovaj post


Link to post

Video sam pre neki dan mlazne RC aviončiće. RC helihopteri su mi zanimljivi, da bih se možda nekada odlučio i da probam.

Podeli ovaj post


Link to post

cuo sam da za helikoptere treba mnooogo vezbe.....da video sam i neki mlazni raptor bruka izgleda skoro ima 2 metra duzine...ali ipak sam za drift autice:)

Podeli ovaj post


Link to post

Previše je to egzozično za naše podneblje, mislim na RC aute. Dok leteće sprave moraju da imaju određene odnose i da poštuju zakone fizike i dinamike pri konstrukciji i upravljanju. Kod ovih autića je to zanemarljivo.

 

Gledao sam sada ovaj AE86. Lepo urađen, svetal se podižu, migavci rade, ali i pored toga svega, izgled je zanemarljiv. Na njemu je mogla da stoji i kartonska kutija, dok je "dole" sve isto, i opet bi se isto ponašao.

 

Zbog toga ne vidim, sem očiglednog igranja i zabave, nekakavu long term zanimaciju. Verovatno je ok, da se igraš 2-3 dana, ali posle ga odložiš i setiš se ko zna kad. Osim ako ga klinci ne pronađu.

Podeli ovaj post


Link to post

hehehe jos sam ja dete igrao bi se non stop jos pogotovo ako se skupi ekipa od par ljudii sa auticima pa cepaj napravi se i staza ma sve:)))) stim sto moze i licna custom varijanta ako bi i uzimao takav autic nekako bi se cimao i pravio repliku moje mr2:) samo drift 1:10 milina:)

Podeli ovaj post


Link to post

ja cu da narucim ovaj , em jeftin em blanck pa moze po njemu da se zvrlja

Podeli ovaj post


Link to post

pa ja nemam nameru da sipam corbu u igracku, dace Bog pa cu da sipam u Hacija

Podeli ovaj post


Link to post

ma moze i taj na baterije samo kad bi karoserija mogla biti od mr2 a nasao sam neki link na netu kupio lik u japanu isti Veilside kit na mr2 isto kao moja e kad bi to nabavio sutirao bi se u dupe 10 dana mini ME:) drift version

Podeli ovaj post


Link to post
4593159716_dde2db69ba_b.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

ludnica, kako smo se dogovorili ko ce za Novu godinu da nam poruci punu vrecu ovakvih igrackica da udjemo veseli u buducnost?

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

×