Jump to content
snakes

RC autici

Recommended Posts

ma jo ka bih mali haci na baterije, mada pre stopaljki necu kupovati igracke...

p.s. mnogo me smara, nikako da odem do aks da ti posaljem lagere natrag...

pozdrav i izvinjavam se za off...

Podeli ovaj post


Link to post

Nije problem, nahvatacemo se.

 

Ako hoces, ja 30.12. idem za Makedoniju, pa se mozemo naci da se izmenjamo.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja imam ovaj na baKterije :P

 

Ugradio mu spojler na gepek (provalite od chega je :) ), spojler na zadnje staklo (od originalnog spojlera gepeka preradio :) ), spustio ga 3-4mm, ugradio izduv fi10mm :) , ugradio crvene diode u farove i 2 narandzaste ispod sajtni :D

 

img9149resize.th.jpg img9148resize.th.jpg img9147resize.th.jpg img9146resize.th.jpg img9145resizeg.th.jpg img9151resizex.th.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Nemam shta drugo da kazem sem...WOW ???

 

Podeli ovaj post


Link to post

Ovo je potpuno LUUUDILOOOOO!!! Da su namontirali zvuk pravih automobila i da se ne vide vlasnici sa daljincima, pa tesko bi bilo provaliti o cemu se radi.  :)

Podeli ovaj post


Link to post

steta za ae86 sto je trueno, a zuta celi ima na pumpama po madjarskoj svuda uz autoput

Podeli ovaj post


Link to post

Igrom slučaja, sasvim nenamerno skupljajući neke stvari otac nesvesno je naišao na jedan RC model Toyote, doneo kući neznajući šta je. Šteta što nema orginalni daljinski pa mora da se neki prepravi frekvencija, malo lošije stanje ali može se srediti, evo par slika:

IMAG0153.jpg

IMAG0154.jpg

IMAG0155.jpg

IMAG0156.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Dimenzije su 25.5cmx10.2cm tj razmera 1:17

Podeli ovaj post


Link to post

he, ista firma, isto celica, ova moja je malo drugacija :)

Podeli ovaj post


Link to post

Mico jel radi daljinac? Ako radi, ponesi na sledece vidjenje da ga malo "przimo" :)

Podeli ovaj post


Link to post

nego sta, sto da ne :) radi sve ko sat ;) jest da je ovo tema za automobilcice ali meni je u poslednje vreme ovo opasna zanimacija i zezancija :D

helikopteri, idu do 50 metara u visinu :D

Podeli ovaj post


Link to post

nego sta, sto da ne :) radi sve ko sat ;) jest da je ovo tema za automobilcice ali meni je u poslednje vreme ovo opasna zanimacija i zezancija :D

helikopteri, idu do 50 metara u visinu :D

Jel može GoPro da ponese ?

Podeli ovaj post


Link to post

koji je tvoj ?

Podeli ovaj post


Link to post

ovaj, ima jak motor, ide do 50 m.u visinu, 48 cm duzine tako da je vidljiv sa zemlje, mana mu je sto baterija ne moze da izdrzi duze od 20 minuta, dobro je sto moze da se puni preko usb a, na upaljac u kolima i na 220 v struju.uzeo sam jos jedan manji, tip sportskog helikoptera ali je zivcan do besvesti i strasno je tesko upravljati njime, reaguje momentalno i mnogo je brz, idealan za akrobacije i takvo zezanje, ovaj je trom i finiji za upravljanje :)

Podeli ovaj post


Link to post

×