Jump to content
Milak

2018 Corolla 1.6 Style Automatic

Recommended Posts

pre 18 sati , bane1321 said:

@NBG corolla kolega, čovek nema kvačilo, vozi automatik! :drive:

Ups...moja greska, izvinjavam se ;)

Na automaticima koje sam vozio, uvek je malo vise trzao sa stisnutom kocnicom nego kad je menjac u N poziciji

Podeli ovaj post

Par komada sa puta prosle nedelje

Bosna 1.jpg

Bosna 2.jpg

• Like 1

Podeli ovaj post

Probao sam da ugradim led pozadi na tablice ali nisam uspeo. Sijalica je previsoka, ne mogu da vratim plasticno kuciste nazad :\  
@cdyane kako je kod tebe na Aurisu? To su iste sijalice sa ali expres linka

PXL_20240330_192007720.jpg

Izmenjeno od Milak

Podeli ovaj post

Trebaju ti ove:

https://a.aliexpress.com/_EvDwAzL

Ili dođeš da ti dam nekoliko džabe!

Podeli ovaj post

Meni je Mirijevo kao drugi grad, nema sanse da stignem :) Hvala ti svakako 

Podeli ovaj post

Ja sam stavio ove što imaju ugrađene led sijalice. Ali ... kao prvo nisu baš odlični gabariti jer bi trebale bolje i čvršće sjesti. Drugo... svjetlo je prejako ,postoji mogućnost da mi avion sleti na auto,Treće... jedan korisnik kaze da su od grijanja nakon 2 mjeseca požutjelo kućište tako da nije to baš ideqlno. Kinez mi rekao da zalijepim da bi čvrsto stajale... kakav idiot da lijepim na novom autu novu lampu.

Poslano sa mog SM-A346B koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post

Inače, ja sam.ih takve kupio jer mi je pukla kopča na originalnoj kad sam.išao mijenjati sijalicu... jbgIMG-20240216-WA0003.jpg

Podeli ovaj post

Ipak... izgedaju odlično, poslane u ozbiljnoj ambalaži, sve po JUS-u (mnogi bi se u EU posramili kako je to spakirano i poslano).
Inače, na ovima se ne može skinuti poklopac tako da rade dok ne crknu i onda kupiš druge.
Koštale 7 € obje. Ne znam koliko je jedna original...

Podeli ovaj post

Ali svijetle, aj zdravo
Kad vozim unaprijed sve vidim otraga u retrovizor bez problema po noći, a kad idem u rikverc to je nestvarno koliko sljašti, vidljivost kao da slijeće NLO (kamera sva u svjetlu hahhaah).

Podeli ovaj post

Djeluju odlično ako je ovako kako piše

Podeli ovaj post

Inače, vidim puno auta kojima to blješti otraga. A neki skidaju te sijalice da se ne vidi tablica hahahah

Podeli ovaj post

Ove druge su bolje. Iz iskustva sa low cost, kineskim, LED sijalicama, najbolje su one najprostije, koje imaju samo jednu svetleći poziciju. One sa više ne svetle mnogo jače, a ako crkve jedna pozicija, počinju da brljave!

Inače one druge su iste kao one sa linka koji sam stavio, samo 20x skuplje!:yes:

Podeli ovaj post

Znam, ali ko ce da ceka 2 meseca :) Ubacio sam ove manje na tablice, a ove vece napred u kabinu. Razlika medju njima u jacini svetla je bukvalno neprimetna. Ove male su cak i bolje, ujednacenije je svetlo

• Like 1

Podeli ovaj post

pre 9 sati , Milak said:

Ove male su cak i bolje, ujednacenije je svetlo

Ka'em ja! :rolleyes:

Mene toliko smara što su u kabini i prtljažniku ostavili halogene sijalice, a spolja svuda LED. Još gore je što su em različite sijalice za svaku poziciju u kabini, em što mora da se skida celi plastični deo da bi se zamenila sijalica kod vozača i suvozača!

Izmenjeno od bane1321

Podeli ovaj post

Jel znate koja je oznaka i duzina one duguljaste sijalice pozadi u kabini?

Podeli ovaj post

Znam, ali ko ce da ceka 2 meseca  Ubacio sam ove manje na tablice, a ove vece napred u kabinu. Razlika medju njima u jacini svetla je bukvalno neprimetna. Ove male su cak i bolje, ujednacenije je svetlo
Jel problem zamijeniti sijalice u kabini? Nešto sam gledao na youtube,ali u 3 videa svatko drukčije to skida. Bojim se da ne polomim kopče ili ne izgrebem plastiku.Čime si ovo skidao?

Podeli ovaj post

Na mojoj e170 koroli nije nista komplikovano da se zameni, naprotiv. Jedino za tablice duze traje jer skidas ceo panel, ostalo je sve 2 minuta i ne treba ti nikakav alat osim srafcigera
Ovde imas sve objasnjeno lepo
https://www.youtube.com/watch?v=3a0peKr8lIA

Podeli ovaj post

Ja sam zamenio u gepeku, ali u kabini nisam, ne želim da skidam celu konzolu sa krova, a glupo mi je da nazad bude LED, a napred halogeni osvetljenje...

Podeli ovaj post

Hvala

Podeli ovaj post

On 8. 4. 2024. at 13:49, Milak said:

Jel znate koja je oznaka i duzina one duguljaste sijalice pozadi u kabini?

Jel zna neko ovo?

Podeli ovaj post

C10W ti je oznaka, a veličinu ne znam! Vidim da se kreću od 31 do 41mm

Podeli ovaj post