Jump to content
edis_mumin

Ugradnja MP3/AUX emulatora u RAV4?

Recommended Posts

Poštovani članovi,

 

želim da vas pitam da li imate iskustva sa ugradnjom MP3/AUX emulatora na fabrički radio u RAV4?

Na netu ima pregršt emulatora kineske, ali i domaće proizvodnje. Da li neko ima iskustva sa njima?

 

Radio je poput ovog sa slike (slika preuzeta sa neta). Muka mi je više od onih FM emulatora sa punjača koji crkavaju na svakih par meseci

 

toyota-rav4-2002-674.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Xcarlink ili yatour su provereno dobri,l. Kolei stize za ar dana yatour pa cu javiti iz prve ruke...

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala puno na odgovoru.

 

Brzom pretragom vidim širok spektar uređaja ovih marki, sa i bez bloetooth-a. Kako se kreću cene?

 

I jos jedno pitanje, da li ovakav uređaj isključuje rad integrisanog CD-a na radio uređaju?

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam ugradio i lepo radi. 

IMG_20190831_161123.jpg

Podeli ovaj post


Link to post
On 10.9.2019. at 21:18, mikisa said:

€ 18,60  12%OFF | Moonet Car MP3 AUX USB Interface CD Changer 3.5mm AUX Adapter for Toyota (5+7pin) Yaris Camry Corolla Avensis RAV4  QX018
https://s.click.aliexpress.com/e/5pi8WNyG

Buraz interesuje me kvalitet zvuka i sama jacina ima li razlike izmedju cd-a i pustanja preko aux-a?
Pomagaj druze nemam iskustva sa kupovinom preko interneta (iz inostranstva ) , moj rav je 2004 i razlikuje se  centralna konzola ,ali plejer izgleda isto ... 

Podeli ovaj post


Link to post

Kvalitet zvuka sa aux je lošiji kada se zakači telefon. A sa usb-a nije tako lose. Nije kao audio cd. Sve zavisi i od zapisa i formata. Ja sam zadovoljan zavrsava posao a moze kao i handfree. 

Podeli ovaj post


Link to post

Ako nenadjem nikog da mi poruci bi li mi izasao u susret da ide preko tebe ? :)

Podeli ovaj post


Link to post

Posle @ meseca iscekivanja  adaptera jako sam se smorio kada sam izvadio plejer i video da nemam usta da utaknem isti ... IMG_20191210_133919_3.thumb.jpg.ba37424a0c4ecb31be4549c0a48caf50.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Ti imas cd sarzer prikacen za tu multimediju?
Ako imas onda izvadis njega i ubodes ovaj uredjaj...

Podeli ovaj post


Link to post

×