Jump to content
niko33

Avensis 2.0 D4D 1AD FTV

Recommended Posts

Super izgleda,pretpostavljam da je stari poklopac slomljen tako da je stavljanjem tableta spojeno lepo i korisno...

Podeli ovaj post


Link to post

Stari poklopac je pospremljen(cijeli) a tablet je zavrsio u autu zato jer radio ima bug i kad se upali navigacija rado smrzne i to po obicaju kad ju najvise trebas. Konekcija je napravljena preko adaptera 12v na 3,4 tako da je baterija izbacena i radi samo na kontakt a pali se automatski jer sam ugradio malo tipkalo sastrane koje prekine kad se otvara. Kompletno kuciste je uzeto iz modela sa original navigacijom tako da sam uspio osposobit otvaranje na tipku i nagib. I zgodna stvarcica-spojio sam ga na obd preko wifi i kad otvorim torque moze sluzit i kao druga instrument tabla..

 

Poslano sa mog Lenovo P1ma40 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Vidjao sam na yt da ljudi to rade,zanimljivo resenje.

Doduse treba malo volje i znanja,lakse je ugraditi ovaj display ispod.Jel to varijanta sa aliexpresa?

Inace taj poklopac im je mana,polomi se na svakom,ja sam dva promenio do sad...

Podeli ovaj post


Link to post

Kad vec spomenuh mane,jel skipi pedala kvacila,i menjac zvoni na leru ponekad kad je motor hladan?

Pretpostavljam da imaju iste boljke :)

Ovo drugo nisam ni pokusao da popravim,ne javlja se cesto,i kad stisnem kvacilo prestane.

Jedino sto mi smeta je neko kuckanje na neravninama kad je volan namotan,kazu da je trap ok,zamenjen kraj letve volana i opet se cuje.

Sve ostalo utegnuto,doduse tek je 135tkm...

Podeli ovaj post


Link to post

Mjenjac zvocka u leru zbog jednomasenog a druge dvije stvari su rijesene u sljedecih 140 000 kolko ti treba da me dostignes:):)

Bilo je dosta sumova,lupkanja i cukanja u zadnje vrijeme koje sam porijesavao pa zivim u nadi da ce sad biti mir jedno vrijeme..

 

Poslano sa mog Lenovo P1ma40 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Da nebi bilo dosadno - getriba postala sve glasnija,vibracije od 1500 do 2000 sve izraženije pa pukli dijelova skoro koliko vrijedi auto
17e4a052ce7a991e9d856ab7cabf87fc.jpg8ca4d2b55df631041e39c6456b3faa69.jpg6b378e6605602939929ffe04b83531c9.jpg
Znaci - komplet poluosovine sa homokinetickim,vilice,spone,gumice stabilizatora,ležajevi amortizera,origigi ulje u getribi,druga getriba,novi dvomaseni i set kvačila.......
Utegnut full,salta super,vibracija ništa,drži cestu fantasticno,drugi auto...
Sad će na red komplet detailing izvana/iznutra i remap zbog većeg turba pa padne koja fotka u urednom stanju jer je trenutno sramota kakav je :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Izvini, ali taj auto te baš "izuva iz cipela" što bi ti rekao..
Žao mi je što je tako, i nadam se da više nećeš imati troškova, i da ćeš moći da uživaš u autu.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro kažeš.
To mu je bila zadnja šansa- ili vozi normalno ili prodaja!!!
Ne usudim se pisat koji je sad gust sjest i provozat se. Nema niti jedan cvrčak,šum ili tresaj koji nebi smio bit.
Tolko je dobro da se ne samo bojim pisat već i vozit da ne ode nešto....:)
Bilo bi mi zao da je išao na bubanj,ulupano je brdo love,truda i vremena da ga nekom “poklonim” jer se ne može maltene ništa dobit za njega.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka tebi čast Niko33 .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Bit će mi čast kad žena naleti na vreću sa računima :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Osvježili zimski set novom bojom i lakom - 18” i 225/40 guma novaf37f0642cad87140a8be2e6c663cc1b4.jpg82de3a608ece754dd10bb93f92ba1b2b.jpg
I uzel sam nešto da malo bolje prikoci kad treba RS prednji i R zadnji diskovi i Ferodo Premier pločice
8a8f740e11b27eb4a4ea39690c8d555e.jpg2ea78096c2450c13eed5743963a7e2c9.jpg67808f01903ccb88ebdd18800dc73a29.jpg
Dužan sam i fotke ostatka ali se nešto prckalo pa slagalo po muzici,priprema za grijanje sjedala,oil catch can je tutnut,svašta nešto


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Kači slike kada motiraš sve na auto. ;)

Podeli ovaj post


Link to post
Kači slike kada motiraš sve na auto. 

Nažalost od slika ništa....
Sljedeća bi mogla biti samo jedna žalosna na zimskim felgama bez extra navi i puno-puno drugih stvari koje sam skupljao i ulagao od kupnje.
Žao mi se sad rastat od njega - posebno budući da sam riješio problem sa kvačilom i auto je za vozit ko novi-budući da i je većina dijelova novih :) ali viša sila je u pitanju.
Samo znam da će netko za sitnu lovu dobit novi auto bez potrebe za ulaganjem jako dugo (4500€- to je maltene cijena ruku i dijelova u zadnjih godinu i pola).
Bio mi je užitak podijelit sa Vama svoj trud i hvala sto ste ga pohvalili i vidjeli da je išlo u dobrom smjeru-malo je ljudi koji “tuniraju” Avensis a mislim da je ovaj dokaz da se može dobit atraktivan auto,brz a opet pouzdana limuzina(još da mi je osnova bila 177ks- bilo bi svašta).
Ljudi -bilo mi je drago - lijep pozdrav- accaunt cu ostavit radi oglasa a tema nažalost može u LOCK!!




Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×