Not seeing a Na Vrh Stranice? Go to our FAQ page for more info. Corolla 1.3 16v 1994. - Corolla - TOYOTA club Serbia Forum

Skoči na sadržaj

EnglishFrenchGermanJapaneseSerbian
slika

Corolla 1.3 16v 1994.

- - - - - Corolla 1.3 16v 1994

• Molimo vas ulogujte se kako biste odgovorili
5 odgovora na ovaj post

Tici

Tici

Novi član

• TcS Korisnik
  • Pip
  • 3 poruka

Odlikovanja

Pozdrav svima!
Predstavljam svoju drugu tojotu, a prvu ovde. (prva je Paseo 1.5,16v). Corolla je 1994., 1.3,16v, iz Ch, za sada sva pozitivna iskustva. Molim vas za neku preporuku majstora, cene delova i sl., pošto bi trebao zameniti zadnje amortizere?
  • 0

TcS

Dobrodošli na forum Toyota club Serbia, skraćeno TcS. Želimo Vam prijatan boravak. :dobrodosli:
  • 0

Mr Nebojša

:dobrodosli:

• 0

toyota_gif_alwaysbetterway.gif

Tici

Tici

Novi član

• TcS Korisnik
  • Pip
  • 3 poruka

Odlikovanja

Poštovani,
Molim vas za neki kontakt delova gde bih mogao naći polovnu šoferšajbnu za korolu 94god.?
Hvala unapred svima!!!
  • 0

wewerica

mislim da je uvek bolja opcija kupiti novu, jer polovna moze da bude malo jeftinija od nove. A opet novo je novo. Da li si pokusao da kontaktiras Glass servis i da vidis da li imaju za tvoj auto i koja je cena?

• 1
Posted Image

laki72

laki72

Napredni član

• 2213 poruka
  •  

Odlikovanja

Delim mišljenje sa @wewerica.
Proći ćeš malo jeftinije, uz šansu da jecloše staviš, i uz sitne ili manjecsitne ogrebotine, holograma i sl.
Po meni nije vredno razlike u ceni.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
  • 0

1 korisnik(a) čitaju ovu temu

0 član(a), 1 gosta, 0 anonimnih korisnika

Temu prosetilo ukupno 11 članova

zoki_ns, polo2014, Dijenek, TcS, wewerica, vily, Piske, Vedo, Vlada91, Mr Nebojša, Tici
Toyota klub Srbija prijateljiToyota klub Srbija prijateljiToyota klub Srbija prijatelji