Not seeing a Na Vrh Stranice? Go to our FAQ page for more info. Нов члан, Лима :) - Yaris - TOYOTA club Serbia Forum

Skoči na sadržaj

EnglishFrenchGermanJapaneseSerbian
slika

Нов члан, Лима :)

- - - - - toyota yaris Yaris

• Molimo vas ulogujte se kako biste odgovorili
1 odgovara na ovu temu

milosrdni94

milosrdni94

Novi član

• TcS Korisnik
  • Pip
  • 5 poruka

Odlikovanja

Поздрав свима! Након факултета, дошло је време да и ја набавим свог љубимца. Након дуготрајног тражења, распитивања, читања, изабрао сам да је мој будући ауто буде vw polo 1.4 16v 2007. Међутим, наставио сам са анализама и у потрази за поузданим аутомобилом, кренуо сам да претражујем Јапанце. Модел који је на мене оставио највећи утисак је Toyota Yaris 1.3 II генерације. Моји критеријуми су следећи : поуздан, безбедан, економичан (мали потрошач), простран... Наравно, и одржавање ми је јако битно. Ту ми је потребна, између осталог, ваша помоћ. Прочитао сам да одржавање није скупо и ништа више од тога. Па би било добро да ми неко ко има овај ауто каже колико кошта мали сервис, велики, одржавање генерално. И да ми каже своје утиске о овом ауту, евентуално неки савет око куповине. Надам се да ћемо се лепо дружити. Хвала и поздрав свима!
  • 0

TcS

Dobrodošli na forum Toyota club Serbia, skraćeno TcS. Želimo Vam prijatan boravak. :dobrodosli:
  • 1

Takođe tagovano sa jednom ili više ovih ključnih reči: toyota yaris, Yaris

0 korisnik(a) čitaju ovu temu

0 član(a), 0 gosta, 0 anonimnih korisnika

Temu prosetilo ukupno 9 članova

Milos CTS, schumi_srb, TcS, Vedo, vily, Dijenek, Vlada91, wewerica, milosrdni94
Toyota klub Srbija prijateljiToyota klub Srbija prijateljiToyota klub Srbija prijatelji