Jump to content
mpavlovicbb

Chat 2019

Recommended Posts

Ograničena mu je maksimalna brzina na 180km/h Nema više kola kao što su nekada bila. Na žalost

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

@piske taj 2.0 hibrid ce pri konstantnih 150 biti najobičniji benzinac i to trimovan za ekonomičnost.
U praksi, imace manje snage nego džtvoj bivši 1.6
Mnogima ce to biti dovoljno, ali mnogima i nece.
Problem nije za one koji su skromni sa zahtevima, već zahtevnijim vozačima.

Jednostavno je po meni glupa strategija koju Toyota sa slabašnim agregatima fura već skoro 10 godina.
Ne možeš u kolo sa meganom, fokusom, golfom, mazdom3 i ostalima sa tako malim izborom motora.
Jedan Benz i dva hibrida (u sedanu samo 1.8 hibrid)?
Smešno, po meni.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Svuda po svetu Toyota ima potpunu dominaciju. Ma koliko nama bila smešta ta njihova strategija, ona na globalnom nivou prolazi odlično.

@Mr Nebojša
U Zapadnoj Evropi svakako ne dominira što dokazuju brojke prodatih vozila kako po klasama, tako i po brendovima.
Rekao bih da je to jedno od bitnijih tržišta.

Da pomenućeš hibride, ali se bojim da sa masovnijom ponudom EV svih ostalih proizvodjača i tome polako dolazi kraj.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Zapadna Evropa je toliko bitna Japanskim proizvođačima automobila da se čak i ne trude oko njega, gotovo da ga zanemaruju. U prilog tome govori da nema niti neki izbor agregata niti modela, dok jedna Corolla za Azijsko i Američko tržište ima po nekoliko izvedbi i više agregata. Koliko samo modela ne postoji u Evropi uopšte.

Sitna je riba Evropa, to je ostavljeno VW grupaciji i ostalima da se igraju na tom igralištu.