Jump to content
Piske

Toyota oglasi 2019

Recommended Posts

Lepo izgleda ali skupo.... bas su preterali sa cenom

Podeli ovaj post


Link to post

Cena je visoka jer se radi o posebnoj limitiranoj seriji povodom 20 godina od početka proizvodnje Yarisa proizvedenoj u 3000 primeraka. 

Podeli ovaj post


Link to post

Ко воли нек изволи . Чињеница је да је боја фантастична и неуобичајена .

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Mene bolje da ne pitas za misljenje, ali kad nitko ne reagira onda... prijatelju 300 000 i 18 godina... jos za te pare... ja ne bih da je 100 € pa ti vidi

 

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

добро Лаве наравно да то стоји што си написао... али ако је човеку буџет 1000-1500 евра... шта да узме за те паре... по мени није ова лоша... мислим боље ова Корола нешто неко фиат пунто 2003 или меган 2002...

прво и право питање да ли и зашто човеку треба ауто..

који је разлог куповине? посао, сређивање, приватно да се возикаш по граду и сл... или чисто да имаш ауто?

у сваком случају мора да зна да се са толико старим аутомобилом никад не зна шта и како.. и да то није свакако ауто за дужи пут.... за до 100-200 км по Србији је ок... мораће често нешто да чачка, мења поправља...

али сигурно да има резона купити овако нешто... за неки послић, за почетнике да уче да возе и да се мало праве важни...

овај ауто није за неке километраже, а рачунај обавезне трошкове годишње па да видиш да ли ти се исплати да идеш таксијем, аутобусом...

нпр. годишње.. регистрација 20000, сервис 7000, додатно нешто 10000, гуме 3000 и +15 дин по км гориво.. дође за 1000 км 15000 дин... 55000 дин

то ти је такси 600 км у БГ... моја жена нема ауто јер јој је овако лакше... нисам урачунао паркинг, тражење истог и сл... нервирање у саобраћају...

не очекуј да ти неко предложи нешто и преузме одговорност да ли је добра или не куповина.... имаш овде доста "паркираних" корола, старих, нових... па види како су се показале у просеку... и онда сам пресеци...

Podeli ovaj post


Link to post

Više puta smo pisali o tom modelu corolle . Doduše ne skoro. Obrati pažnju na potrošnju motornog ulja . Ako je previsoka , 1l i više na 1000km. Auto je za izbegavanje. Ovako na osnovu slika dobro je očuvan i lepo izgleda. 

Svojevremeno , posle prodaje Yarisa i ja sam bio zainteresovan za taj model Corolle i to baš sedan. Ne smatram da je kilometraža od 300000km nešto toliko strašno , ukoliko je auto redovno održavan . Bolje kupiti auto sa 300000km originalnih koji je održavan , nego sa "fake" 150000km za koji se ne zna koliko je stvarno prešao i koga je sve vozio. 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala ljudi, na predlozima i sugestijama. Treba mi auto za osnovne potrebe, do posla, da odem negde sa porodicom, npr more, selo...eto, al nesto nznm probacu da nadjem jos nesto, inace budzet je 1300 eur.

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Iskreno, da onako izgleda enterijer sa 56000 na satu, hm prejaka cena...

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Isao sam danas da vidim ovaj auto - https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13899078/toyota-auris-133vvt-i-luna

Enterijer je perfektno ocuvan. Spolja isto izgleda savrseno. Ono sto mi je vlasnik rekao je da je bio cuknut branik napred levo kod vozaca i krilo, ali da je to sredjeno u garanciji, kao i to da je promenjena soferka, jer je bila naprsla (ili tako nesto). Danas sam gledao automobil po mraku, sutra cu da ga vidim preko dana, kako bih video da li ima nekih spoljnih vidljivih tragova od svega toga.

Provozao sam ga i jako je utegnut, nista ne lupa. Menjac savrseno radi, auto ide pravo (ne vuce nigde)... Ono sto sam primetio su sledece stvari:

- kvacilo jako visoko hvata - verovatno je zrelo za zamenu (zena je vozila auto)
- cuje se lager na prednjem levom tocku

Sta mislite o ovom automobilu? Koliko bih mogao da trazim da spusti cenu ili da odradi ove stvari pre nego sto ja uzmem auto? Deluje mi da se covek ne razume toliko u kola, pa i nije uspeo da skonta da nesto nije u redu oko ovih stvari.

t8gzXCK.jpg

Izmenjeno od stefantomic
  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Glupo je analizirati auto koji smo videli samo na slikama.
Servisna istorija? U ovlašćenim servisima se vodi elektronska evidencija i dostupna je vlasniku na štampanje, pa je zatraži, a ako je na drugom mestu, to je već nešto drugo.
Cenu takodje neću komentarisati sobzirom da nisam video i probao vozilo, al za uporedjenje ti evo sledeći podatak.
Takvog Aurisa sa doduše slabijim paketom opreme i sa 74k km sam 2014 platio 7500€, pa mislim da imaš prostora za bar 500€ ako ne i više.

Ono što mi je zapalo iz tvog opisa je ta popravka prednjeg levog krila "u garanciji"
Naime, svi znamo da garancija ne pokriva takve intervencije.
E sad, taj prednji levi ležaj točka... (?)
Možda je slučajnost, al čisto da ti napomenem da proveriš.

Srećno

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Bio sam na servisu u subotu. bas gledao i sedeo u ovom sa slike. Sedeo i u novoj Corolli i Rav-u. Fino deluje.

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam ih video uživo. Ovako sa slika hatch deluje lepše od Corolle limuzine. Jel ima mesta u hatch-u ? 

Podeli ovaj post


Link to post

Стварно изгледа одлично. Рав сам гледао у сервису и тада није била изложена корола. Сад ми је време за сервис па ћу бацити поглед. Надам се да ће бити изложен и караван .

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Karavn tek 2020.te. U Gota car-u izlozen i Auris i Corolla. vise mesta na zadnjoj klupi u Corolli, kao i u starom modelu. Bolji materijali unutra, deluje kompaktnije. Display malo rogobatan. menjac kracih hodova.Generalno pomak u dizajnu. Sedista udobnije, tapacirnug vuce malo na starije modele u smisli nije utisak da je totalna sintetika. Rav je odlican u svakom smislu. Gumirani dugmici na konzoli, gumirani rukohvati. Vrlo rado bih posedovao :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ја сам се одушевио колико је рав добар. За класу бољи у сваком смислу од прошле
генерације . Седишта су одлична . Скоро сам возио нови тигуан и морам признати да ми је рав дјелује много боље . b39b5279802038563c6ac19d3fdf31c4.jpgf0583d510f2c3f5f4c4a84180e04db11.jpgc86df78e867faa59bd4ac4c8981e8b03.jpga8f367b87eaa195051aca2f84631cc9c.jpg830457d7224c90f49d9be8981c74bb14.jpg

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

×