Jump to content
Piske

Toyota oglasi 2019

Recommended Posts

Hvala ljudi, na predlozima i sugestijama. Treba mi auto za osnovne potrebe, do posla, da odem negde sa porodicom, npr more, selo...eto, al nesto nznm probacu da nadjem jos nesto, inace budzet je 1300 eur.

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka


Samo da javim, Corolla za koju sam vad pitao za misljenje je prodata u roku od 5 dana...trazim dalje

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

I bolje, sad nemas nedoumica. @novakno je spomenuo bolje to nego fiat punto... slažem se. Ali s tim budžetom možda da pogledaš neku kiju s manje kilometara. Toyota s tom cijenom nije vise Toyota ( volio bih da nije tako, mozda grijesim)

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
I bolje, sad nemas nedoumica. @novakno je spomenuo bolje to nego fiat punto... slažem se. Ali s tim budžetom možda da pogledaš neku kiju s manje kilometara. Toyota s tom cijenom nije vise Toyota ( volio bih da nije tako, mozda grijesim)

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk


Na koju Kiu mislis, Rio?

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Moze i Rio. Vidim da si se raspitivao cim si Rio uvrstio u taj cjenovni razred.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Moze i Rio. Vidim da si se raspitivao cim si Rio uvrstio u taj cjenovni razred.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk


Pa za te pare nema druga...

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Kakav je taj Rio sto si gledao?

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Kia Iz tog perioda , početak 2000 tih i Toyota .Kao nebo i zemlja što se tiče svega. Pre bih kupio Punta bez ikakvog razmišljanja nego tu Kiu Rio.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ovakvi su imali 1500 ccm, tamo pise 1350 , onaj ispod 1300...ovo je prvi model Rio. Da bar naletis na onog 2006 god.,ali je taj mozda i 3000 €. Ovo su bili vrhunski auti,ali ovaj i zna potrositi. Sephia i Shuma su isto odlicni, ali su isto to godište... Dobro je sto nisu skupi za odrzavanje, ali 18 god... traži dalje.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Kia Iz tog perioda , početak 2000 tih i Toyota .Kao nebo i zemlja što se tiče svega. Pre bih kupio Punta bez ikakvog razmišljanja nego tu Kiu Rio.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Sve je to dobro za lokalno tramakanje, ali za odlazak na more,planine... e to je avantura s toliko godina i kilometara. Moze biti super, a opet moze biti krama. Jedino je dobro sto ti nije zao za lupanje po vratima na parkingu.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Ovakvi su imali 1500 ccm, tamo pise 1350 , onaj ispod 1300...ovo je prvi model Rio. Da bar naletis na onog 2006 god.,ali je taj mozda i 3000 €. Ovo su bili vrhunski auti,ali ovaj i zna potrositi. Sephia i Shuma su isto odlicni, ali su isto to godište... Dobro je sto nisu skupi za odrzavanje, ali 18 god... traži dalje.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk


Znam sve ali mi je budzet 1200 eur...

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Sa tim budžetom zaboravi da ćeš kupiti Toyotu a kamoli neki drugi dobar japanski auto koji je pravljen od 2000-ite na ovamo. Eventualno ćeš nabasati na nekog(nalickanog) leša u kojeg ćeš morati da utučeš 500-1000e da bi ispalo na nešto.
Dakle ili Japanac devedesetih ili kola tipa Klio,Saxo,Golf3,Corsa,Pežo 206,opet devedesete. Ako ti nije hića skupi još koju kintu pa kupi kršten auto a ne nešto u čega ćeš uložiti boga oca i opet neće biti to to,iz iskustva ti pričam. Pozz


Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post
Sa tim budžetom zaboravi da ćeš kupiti Toyotu a kamoli neki drugi dobar japanski auto koji je pravljen od 2000-ite na ovamo. Eventualno ćeš nabasati na nekog(nalickanog) leša u kojeg ćeš morati da utučeš 500-1000e da bi ispalo na nešto.
Dakle ili Japanac devedesetih ili kola tipa Klio,Saxo,Golf3,Corsa,Pežo 206,opet devedesete. Ako ti nije hića skupi još koju kintu pa kupi kršten auto a ne nešto u čega ćeš uložiti boga oca i opet neće biti to to,iz iskustva ti pričam. Pozz


Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka


Tako sam i mislio...najbolja opcija

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Toyota Corolla 1.6 vvti Style | Polovni Automobili  Slika 22 za Lava :)  Btw Xenone nema sigurno a koliko vidim ni navigaciju , alufelne i patosnice , pitanje valjda bi napisao u oglasu Info ako je neko zainteresovan za auto . 

Opera Снимак екрана_2019-12-23_161945_www.polovniautomobili.com.png

Izmenjeno od Piske

Podeli ovaj post


Link to post

×