Jump to content
Sign in to follow this  
Tadija666

Crvena Ceca 2000god.

Recommended Posts

Pozdrav svima, evo da vam se predstavim sa svojom Cecom, kupio sam je u junu 2018. Punoletna je, 2000. godiste, lepe crvene boje, tek nedavno presla 150.000km (sledeci vikend ide na redovan servis). U dobrom ocuvanom stanju je osim par sitnica tipa kozica menjaca i po koja ogrebotina ali nista strasno. Na ovim slikama je na fabricnim felnama 16-icama koje nisu bas u dobrom stanju ali su mi one zimski set, imam i 17-tice petokrake sa letnjim gumama. Sa autom sam prezadovoljan, isao sam  sa njom do Grcke letos i  devojka i ja smo se fino spakovali i provozali bez problema. Potrosnja je ok, u proseku 7-8 litara kada je vozim normalno, u gradu naravno vise ali je meni to ok. Da ne duzim pricu okacicu par slika i moj link za instagram stranu (bavim se fotografijom u slobodno vreme pa fotkam i kola iz hobija) https://www.instagram.com/_tadija_/?hl=sr.

 

Jos jedan pozdrav za Toyota ekipu. :)

post-4979-0-34379700-1548700558_thumb.jpg

post-4979-0-71112000-1548700728_thumb.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na forum Toyota club Serbia, skraćeno TcS. Želimo Vam prijatan boravak. :dobrodosli:

Podeli ovaj post


Link to post

Jel na Cukarickoj Padini stajala? :) Ako jeste, cudilo me koliko dugo se prodavala i stajala ispred Maxi-ja

Podeli ovaj post


Link to post
Sign in to follow this  

×