Jump to content
LAV-LAV

Visina kvačila u Corolli

Recommended Posts

Mnogi su spomenuli da im na novoj Corolli smeta nisko kvačilo. I kod dizela je isto tako da ne.mislite da je benzinac tu usamljen. E sad, palo mi danas na pamet... da li je netko MOZDA pitao ili bar pomislio da podigne kvačilo? Jel to kod novih Toyota moguće? Ne znam sta reci???

 

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Meni je baš odgovarala visina kvačila a posebno mekoća . Kod mene je za moj ukus pedala kočnice bila tvrđa, mislim da je to bilo do moje Corolle  . Kod ovih ostalih što sam ih probao sve je bilo po mom ukusu po pitanju pedala . 

Podeli ovaj post


Link to post

I kod mene je pedala kocnice tvrđa. Jel znaš možda koliko si imao zadnjih svjetala za maglu?

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim dva. Koliko se sećam. Možda ima slika u temi sa mojom bivšom Corollom. Na compu su otišle u đubre sa hard diskom . Na novom compu sam skinuo samo određene slike iz teme za uspomenu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Koja je tema?

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Odgovor na pitanje koje si mi postavio u linku

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Kako da nađem to?

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Piske i Toyota Corolla . Toliko ima postova. Ako i postoji takva fotka , na početku je teme. E sad da li sam postavio fotke sa uključenim maglenkama (prednjim i zadnjim) u temi ne mogu da se setim. Sad ću da se conectujem da pogledam .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

1555710797_Rollamaglenkeprednje.jpg.ebc4e8ceca2adf7de91474262f1f92c1.jpg742755048_Rollamaglenkezadnje.jpg.c6618a413885bea45e2c32f3ef1e7dc9.jpg

Izmenjeno od Piske

Podeli ovaj post


Link to post

Dve maglenke pozadi koliko vidim. Znam da sam fotografisao sa uključenim svim svetlima za maglu . 

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim da meni radi samo jedna.Danas prvi put probao i vidim samo jednu.E sad, nisam znao koliko ih treba raditi.Hvala

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Evo gledam upute... pise samo jedno stražnje svjetlo za maglu... ako je volan na lijevoj strani(lijevo),ako je na desnoj onda desno. Hm...abd955b9ccc2cda984759481c1dfec95.jpg95f39aea6b2eac9288e71c39fed3a54c.jpg

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Onda je tako.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ma tko zna.Nisam nikad isao za tim. Danas nesto probavam i ono jedno radi...


Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ja bih rekao da su kod tebe ovo ipak 2 maglenke ili je upaljeno nesto drugo.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Slikaj auto sa uključenim zadnjim maglenkama . Pa ćemo da uporedimo fotke

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Evo slikao.Nisam uspio odjednom oba zadnja svjetla jer mi se neki nabio otraga pa su slike pojedinačne.Lijevaje s maglenkom,desna nema maglenku.75a22e798da4168fa1c4d5a7226b2ac7.jpgeef73d743b5fa23f3f804226d4ad6579.jpg

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

A ove dvije slike su i sa uključenim rikverc svjetlom.Na prvoj radi zadnja meglenka,na drugoj je nemab55177e26a926ed4667daec3cbb8928e.jpgb27f7c0f7a19e9934e94adf5f0eb6ec9.jpg

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ono u lijevom gornjem ćošku ,odnosno desnom (na desnom svjetlu) je žmigavac

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×