Jump to content
Sign in to follow this  
Dzordz Konstanca

Toyota Corola 1.4 vvti

Recommended Posts

Pozdrav svima , moje ime je djordje i od skora sam postao vlasnik corolle 1,4 benzinac, 2006god.  pozdrav za sve clanove TcS foruma .

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro nam došao, Đorđe

Okači slike auta kada stigneš.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja u moju 1.6 sipao sve, 95, 98 i 100 i nikada nisam imao nikakav problem..

Sent from my E5603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

mpavlovicbb,, vidim da si imao ili imas jos uvek 1,6 benzinku Corollu..

Aj, molim te, u nekoliko recenica o njoj..tipa koje je godište, koliko dugo si je vozio, koliko je trošila, kakve intervencije si imao..i tsl...

gledam po oglasima 2,0 90ks dizel, ali su mi poskupe :) mozda je matematika bolja kupiti benzinca..... :(

 

Podeli ovaj post


Link to post

Imam jos uvek, 1.6 benzin. Za dve godine sa njom sam presao 30k km. Za to vreme pored redovnih servisa, kocnica i guma promenio sam 2 spone, kraj spone, oba lezaja na prednjim tockovima, prednje solje amortizera, jedan stabilizator i mislim da je to sve.

 

Cene delova su korektne.

Potrosnja u gradu mi je 10-12l plina. 10 mi trosi zimi, leti sa klimom 12. Otvoren put u zavisnosti od stila voznje 7-10l.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Jel moze neko da mi kaze u čemu je problem s menjačem, prilikom promene brzina iz prve u drugu ne mogu da izvučem menjač iz prve u drugu a nekad ni u treću ne mogu da ubacim ?  U pitanju je benzinac  1.4

Podeli ovaj post


Link to post

 Da li  je do kvačila ili menjača?  Kad  je ugasen auto, menjač šalta lepo glatko.

Podeli ovaj post


Link to post

Skoro je negde bilo priče za identičan problem. Prvo i osnovno proveri ulje u sistemu za kvačilo da li ga ima i to dovoljno i da li je bistro, a zatim sve drugo. To mi liči na ulje, cilindar kvačila, vazduh u sistemu pa tek onda ostalo.

Kada je počelo to da se dešava i da li je išlo postepeno?

Podeli ovaj post


Link to post
Sign in to follow this  

×