Jump to content
Piske

Pravo na ostvarivanje garancije - Renault Megane 1.6 SCE Limited

Recommended Posts

Kompletan auto je dosta udobniji mekši od Corolle što mi u potpunosti odgovara.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ali očigledno da kvalitet, garancija koju pruža Toyota , završna obrada su mnogo bolji kod Toyote nego kod Renoa. U pravu si Laki . 

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Jel ima nekih novosti, jel proverio auto strucnjak?

Podeli ovaj post


Link to post

Čekam i dalje

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Dobio sam čudan predlog naravno ne sa ovog foruma, da platim 100e da mi poprave auto ?? Pitam se čemu onda garancija ?? 

Podeli ovaj post


Link to post

то се зове учешће у гаранцији :) шалим се наравно... веома чудно и непрофесионално.. шта ће тачно да поправе?
звучи онако.. ако прође прође.. да ли дају рачун на ту суму?

Podeli ovaj post


Link to post

To je predlog od prijatelja

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

to je predlog verovatno druk da promene na svoju ruku

Podeli ovaj post


Link to post

Tako nekako 

Podeli ovaj post


Link to post
pre 2 sati , Milos CTS said:

to je predlog verovatno druk da promene na svoju ruku

Da poprave sve što ne valja na kolima. Nov je auto nije polovan.

Izmenjeno od Piske

Podeli ovaj post


Link to post
pre 23 sati , Piske said:

Tako nekako 

 

pre 21 sati , Piske said:

Da poprave sve što ne valja na kolima. Nov je auto nije polovan.

Jel tako nekako ili ti naplaćuju "dopunu" garancije, pa da ti onda zamene sve što nevalja?

Podeli ovaj post


Link to post

Broj 2 

Podeli ovaj post


Link to post

Brate al si ti malerozan sa novim autima i ovlascenim zameniteljima delova, prvo na Corolli 'nol'ke za..cije, pa sad na Renou!!! Uzas! Valjda ces uspeti da zavrsis to kako treba!

Podeli ovaj post


Link to post

Ne bih se baš složio da sam malerozan. Postojali su problemi , kod Toyote su svi otklonjeni zahvaljujući pre svega servisu Toyota Turing Stanojević i odličnoj komunikaciji i razumevanju koje imamo dugi niz godina. Tako da za Corollu bih pre rekao da su to bile "dečje" bolesti. Koje su sve do jedne uspešno rešene. 

Kod Renoa većina primedbi je rešena a ono što nije rešeno se prati kako sam se dogovorio . 

Izmenjeno od Piske

Podeli ovaj post


Link to post

ја само мислим да Пишке као изванредан познавалац много тога види и чује на шта већина других не обраћа пажњу (и сам спадам у ту другу групу).. и потпуно је управу што све хоће да доведе у ред.. поготову што се у оба случаја ради о новим аутомобилима...
а сваки нов ауто у првих годину дана покаже неке мане.. зато и служи гаранција...
е сад ко примети тај боље прође.. зар не..
а из ове две приче смо сазнали (бар ја) да је Тојота коректнија у поштовању исте...
а и да је боље возило :) осим у лумбалном делу седишта ;)

Podeli ovaj post


Link to post

U potpunosti si u pravu. Čak sam se posvađao sa svojim odličnim drugom u vezi toga. Rekao mi je da niko osim mene ( znam još par ljudi najmanje sa foruma koji su kao ja) ne obraćaju pažnju na takve stvari.
Dobar je Megane auto. Što ga duže vozim sve više mi se dopada.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×