Jump to content

Recommended Posts

Dragi forumaši, pre par dana sam bio žrtva krađe plastičnog/gumenog prstena (ukrasne maske) sa desnog svetla za maglu mog Yarisa iz 2001 god. Pokušao sam da nađem na nekoliko otpada, prodavnica rezervnih delova međutim nisam imao sreće. 

Da li imate neku ideju gde bih to mogao da kupim? 

Svaki savet je dobrodošao 

Pozdrav 

IMG_20190402_184845.jpg

IMG_20190402_184839.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

Podeli ovaj post


Link to post

Mozda da potrazis nekog yarisa po parkingzima?

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ili alibaba... ebay

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Imam dosta brojeva telefona od otpada, posalji mi broj u PM ako hoces pa cu ti na viber poslati sve.

Takodje, mozes da probas u Nacionalu (u Vojvode Stepe su), daj im br sasije pa mozda mogu da poruce.

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Vam momci još jednom. Poručio sam deo iz okoline Čačka i očekujem ga da stigne u ponedeljak. 

Inače, iskoristio bih priliku da Vam se izvinim što nisam aktivniji na forumu. 

Posle raznih većih, jačih, skupljih i jeftinijih, starijih i mlađih automobila izbor je pao na Toyotu Yaris. Trebao mi je gradski ekonomičan i svrsishodan auto. Družimo se od maja 2017. I zajedno smo prešli skromnih 16000km. Vozi se uglavnom po gradu, a tek jedanput godišnje na letovanje u Grčku. Uvežen je iz Italije i za sada (piše) da je prešao 148000km. Od ulaganja sam imao redovne servise (male) i zamenu zadnjih amortizera. Utisci su pozitivni: U smislu da je izuzetno ekonomičan (motor je benz. 1.0 i u uskovima gradske vožnje troši oko 6l, zanimljivo je da na otvorenom putu troši više), ergonomski je odlično rešen i ima dosta prostora (pravi veliki mali auto), tvrdo oslanjanje kompenzuju udobna sedišta (bar je moj utisak). 

Sve u svemu zanimljiv autić. Ako ćemo iskreno, ako uzmem u obzir potrošnju, troškove održavanja i osećaj u vožnji žao mi je što nisam ranije kupio Yarisa, mislim da bih dosta uštedeo.

Pozdrav 

 

IMG_20190406_191121.jpg

IMG_20190406_191145.jpg

IMG_20190406_191057.jpg

IMG_20190406_191157.jpg

IMG_20190406_191245.jpg

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

×