Jump to content
Gaga3

Gaga i Jarence :D

Recommended Posts

Imam još jedno pitanje :viber14: nemojte da se smejete :viber14:....ja sam dobila neku knjižicu uz auto gde se spominje onaj mode na volanu za podešavanje jezika, muzike i piše blutut...e sad meni to i nije nešto potrebno da povezujem sa telefonom, al čisto da znam da li to na autu postoji ili ne..plašim se da to čačkam, pokvariću one prečice za muziku, pa neću umeti da vratim :D 
Nije glupo pitanje, svako pitanje je dobrodoslo. Slobodno diraj to dugme, ne mozes nista zeznuti. Tu si mozes neke stvari podesiti kako tebi odgovara.Usput, mozes si spojiti nekoliko mobitela na blutut tako da ni to ne mozes zeznuti.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
On 3.5.2019. at 12:12, LAV-LAV said:

Nije glupo pitanje, svako pitanje je dobrodoslo. Slobodno diraj to dugme, ne mozes nista zeznuti. Tu si mozes neke stvari podesiti kako tebi odgovara.Usput, mozes si spojiti nekoliko mobitela na blutut tako da ni to ne mozes zeznuti.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
 

Hvala puno! Sutra ću malo pogledati mogućnosti!  :)

Izmenjeno od Gaga3

Podeli ovaj post


Link to post

Ako imas ovako na volanu, onda znaci da mozes da obavljas razgovore handsfree, sto je super :)

image.png.d644ada42ac3dd9e196fac16d091f4cc.png

Podeli ovaj post


Link to post
On 19.5.2019. at 19:33, stefantomic said:

Ako imas ovako na volanu, onda znaci da mozes da obavljas razgovore handsfree, sto je super :)

image.png.d644ada42ac3dd9e196fac16d091f4cc.png

 

AirBrush_20190220082507.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Meni je ovako, šta ovde sve može? :)

Podeli ovaj post


Link to post

Može li bolja slika?

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
pre 3 sati , LAV-LAV said:

Može li bolja slika?

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
 

Lepo se vidi, ali slikaću opet :)) imam mode dugme u sredini ..a pored + - i ove druge dve oznake... Slikaću večeras :))

Podeli ovaj post


Link to post

"Mode" je za nesto drugo.To mozes stiskati i na displeju ti se mijenjanju razne opcije. Slikaj da vidimo sta jos ima.na volanu

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Lepo se vidi, ali slikaću opet :)) imam mode dugme u sredini ..a pored + - i ove druge dve oznake... Slikaću večeras :))
Onaj + i - ti je za pojačavanje i stišavanje glasnoće radija.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
On 21.5.2019. at 10:42, LAV-LAV said:

Može li bolja slika?

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
 

Lepo se vidi, ali slikaću opet :)) imam mode dugme u sredini ..a pored + - i ove druge dve oznake... Slikaću večeras :))

IMG_20190521_211714.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Ja iskucah poruku i šta bi sa njom ne znam.....e ovako, nemam ništa više na volanu sem ovog prikazanog. Znači podešeno je da menjam pesme, stanice i da regulišem jačinu pesama, generalno to najviše i koristim. Kad pritisnem MODE, na dispeju se ništa ne menja ..kreće teta da priča na engleskom da li želim da promenim jezik, da li želim pomoć bla bla.... I tako sam ja jednom to kliktala i prebacila na francuski, jedva živa posle vratila na engleski i na podešavanje muzike, od tad više ništa ne diram, ali me kopka, šta tu sve ima :D ... i da li još nešto ima...a u toj kjnižici što dam dobila spominje se taj blutut ...ali eto ne kapiram podešavanja :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Knjizica koju si dobila uz auto je za sve opcije tvog auta.Znaci da ti jeblutut opcijonalan. Vjerojatno su spomenuli i neku drugu opremu koju ti nemas na svom autu. Po slici je vidljivo da nemaš blutut koji bi koristila za telefoniranje. Postoji mogucnost da imas blutut koji mozes koristiti za slusanje pjesama putem interneta sa svog telefona. Čačkaj još po radiju, mozda ponudi neku mogućnost. Iako ... ispod volana ti je priprema za sve ovo sto sam napisao, treba ti samo novi poklopac volana koji se džekovima spoji i sve imaš... ebay, aliexpres itd

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
pre 36 minuta, LAV-LAV said:

Knjizica koju si dobila uz auto je za sve opcije tvog auta.Znaci da ti jeblutut opcijonalan. Vjerojatno su spomenuli i neku drugu opremu koju ti nemas na svom autu. Po slici je vidljivo da nemaš blutut koji bi koristila za telefoniranje. Postoji mogucnost da imas blutut koji mozes koristiti za slusanje pjesama putem interneta sa svog telefona. Čačkaj još po radiju, mozda ponudi neku mogućnost. Iako ... ispod volana ti je priprema za sve ovo sto sam napisao, treba ti samo novi poklopac volana koji se džekovima spoji i sve imaš... ebay, aliexpres itd

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
 

Hvala puno! :) Nekaga za sada ovako, pa ću videti :)) Telefon držim pored volana u onom delu za čaše, flaše ...taman se lepo uklopio :D hahahah 

Podeli ovaj post


Link to post

Čudno da to nemaš a tvoj yaris je jedini koji sam video da ima kožna sedišta i grejače što svakako nije deo standardne opreme.
Jesi našla policu?

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Možda ima sumnjivo djetinjstvo taj yaris... treba provjeriti opremu od te godine... iako uz kožu bi trebalo biti nešto premium, a blutut je standard za to

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Pa ne znam, možda ima, a da ne umem da nađem, u toj knjižici piše da se blutut podešava na tom dugmetu mode, ali ja to jednom kad sam krenula da čačkam podesim francuski, pa mi se izgube podešavanja za muziku i kad sam uspela da vratim, više nisam čačkala.... Inače nisam ni videla nigde Yarisa sa kožom, osim jednog i isti je unutra kao moj, čak ni taj nije imao policu, ali garant je to neko negde maznuo...Kako uopšte znati da li je tu nešto dolazilo tj dolazi od opreme ili ne dolazi? :) Inače policu sam bila našla za 15 evra, al kad sam videla da ima onu zavsicu između police i zadnje lože na čičak uopšte mi se nije dopala i nisam htela da je uzmem, toliko je uska da ne vidim njenu poentu :)

Podeli ovaj post


Link to post

Polica...nije loše što je uska.To je čak i prednost. A onaj "mode" ... ja bi i dalje stiskao, mozda naučiš još koji jezik usput. Probaj tu tipku držati 3 sec bez prekida, možda iskoči neki zanimljiv prozorčić.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Polica ima zavesu da bi mogla da pokrije vecu povrsinu gepeka, ukoliko povuces sedista unapred. Odlino su to resili :)

Moguce da su bluetooth dugmice imali odvojeno tek od ristajling verzije (kao kod mene sa desne strane), a da su pre toga bili samo dugmici na levoj strani volana koji su obavljali funkcije i za radio i za bluetooth.

Je l mozes da slikas enterijer generalno? Nisam nikad video kako izgledaju kozna sedista u Yarisu :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Meni se polica uopšte nije dopala, možda sam i pogrešila što nisam uzela, ali samo sam zamislila da nešto stavim na policu i da će da mi padne i upadne na onu zavesicu! :crazy: Dugme ću da isproveravam, evo tri dana nisam stigla da sednem u kola! :) A sutra ću sve da slikam, pa ću postaviti fotke! Ne znam hoće li mi se zapaliti ta sedišta na leto :D ... zimu sam preživela uz grejače sedišta :), ali kako ću ih ohladiti videću :lol:, ako uopšte budemo imali leto! 

Podeli ovaj post


Link to post

Koža je prije svega šminka. Zimi su hladna,a ljeti su doslovno zapaljena.A guza će ti se pakleno znojiti ljeti na koži.Da budem precizniji,kožno sjedište se skroz orosi. Meni se događalo to u mercedesu i zato koža nikad više. A nisam niti debeo niti sam sklon znojenju,ali eto... Moraš zaštititi sjedala od direktnog sunca da to ublažiš iako u vožnji nema spasa. Ali ih je lijepo za vidjeti.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

A onu policu za 15 €... kupuj to ako još ima, to je badava. Ili na nekom auto otpadu original... ali neće biti jeftinija od te

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Mene su privukla kožna sedišta pre svega zbog održavanja, ali nisam mnogo ni mogla da biram, jer je eto taj auto izleteo iznenada kod komšije koji ga je vozio, a ima dva Yarisa i tog jednog je rešio da proda, tako sam ga ja kupila, a bilo mi je bitno i da je u mom gradu gde su majstori mogli detaljno da ga pregledaju ..da ga probam ...a i znam čoveka koji ga je vozio i meni prodao! Zimi mi nisu bila problem jer imaju grejače i hladnoću nisam osetila, e videćemo leto kad dođe :D :D :D ..ali naći će se valjda neko rešenje :)))). Policu sam i našla na auto otpadu, original sa Yarisa skinuta, pa eto možda i uzmem ako se nije prodala, gledala sam je pre mesec dana :))))!  Ubacujem fotke za 15-ak minuta! 

Podeli ovaj post


Link to post

Nisu možda najbolje fotografije, iz garaže su..biće boljh kad stignem da upalim auto :)) .... Patosnice su prljave :D ... :D 

IMG_20190524_100621_01.jpg

IMG_20190524_100729.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Opet ja :D, juče sam vozila malo po prirodi i temperatura u kabini je bila oko 23C, upalila sam klimu na auto pa na AC i sama je izabrala stepen izduvavanja i 16 stepeni! ..Kada sam probala manje od 16 nije moglo dobila sam samo neku oznaku LO...Je l' to normalno? I koliko je potrebno da motor radi pa da upalim klimu ili mogu odmah :), koliko vremena treba da prođe pa da se oseti hladan vazduh :) i da li je bolje da ugasim cirkulaciju vazduha s polja? Koliko pitanja kao da sam Mali princ :)))) 

Podeli ovaj post


Link to post

Normalno je da pokaze 16 Stepeni, LO Low, nize od toga ne mozes, trebs mu 1-2min da krene hladni vazduh. Izbegavaj da palis klimu na velikim obrtajima jer moze kvacilo na kompresoru da ti nastrada. I kada palis klimu nasteluj da vazduh duva ka vetrobranu-soferki tako najbrze hladi. Nadam se da sam bio od koristi! Pozzz

Послато са Nokia 7.1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

×