Jump to content
Gaga3

Gaga i Jarence :D

Recommended Posts

pre 23 minuta, cveks87 said:

Normalno je da pokaze 16 Stepeni, LO Low, nize od toga ne mozes, trebs mu 1-2min da krene hladni vazduh. Izbegavaj da palis klimu na velikim obrtajima jer moze kvacilo na kompresoru da ti nastrada. I kada palis klimu nasteluj da vazduh duva ka vetrobranu-soferki tako najbrze hladi. Nadam se da sam bio od koristi! Pozzz

Послато са Nokia 7.1 уз помоћ Тапатока

Hvala puno na pomoći! :) 

Podeli ovaj post

pre 11 sati , cveks87 said:

Izbegavaj da palis klimu na velikim obrtajima jer moze kvacilo na kompresoru da ti nastrada.

@cveks87 Nisam skapirao najbolje ovo. Hoces da kazes da je bolje upaliti klimu kad ides polako u nizim obrtajima, nego da je prvi put upalis dok, recimo, vozis na auto putu?

Podeli ovaj post

@stefantomic , bas tako! Isto treba izbegavati na leru da radi klima, ne mislim kada stanes na semaforu vec kada stojis duze u mestu! Jer tada opterecujes alternator maksimslno i tada mu je najveca pobuda i onda diodna ploca i druge komponente u njemu trpe to. Evo slika jedne diodne ploce! 738a6ec969b540d6fe850edc97536339.jpg

Послато са Nokia 7.1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post

Pozdrav drugari, uradila sam servis klime, majstor kaže sve je ok, al nije mi jasan ovaj test nepropusnosti :). Je l on treba da bude pozitivan ili negativan? Klima ok radi, ali treba li nešto ovde da me brine? 

IMG_20190616_103138.jpg

Podeli ovaj post

Dobro pitanje..." pozitivno" bi trebalo značiti da propušta jer u protivnom ne bi bilo potrebe za dopunjavanje (ako se radi o testu na propustanje).Ali... valjda znaju sta rade. Ovo je moje misljenje i svaka slučajnost sa drugim mišljenjem je nenamjerna i slučajna

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post

Nisam pametna, ali valjda je i normalno da se dopuni ili ne .. pojma nemam . . Uglavnom evo danas drugarica reče da je radila servis klime na Fordu i isto piše kao meni ...osim ako i kod nje nešto nije kako treba ...uglavnom ja sam danas vozila oko 100 km hladio je fenomenalno ...čak mi je bilo i hladno na momente ..Znači hladi odlično, samo me je ovaj test zbunio ..a ni na netu ne mogu da nađem šta treba da piše 

Podeli ovaj post

NIKADA ni na jednom autu nisam dopunjavao klimu.Sve aute sam kupio nove i vozio ih nekoliko godina i nekoliko stotina hiljada km. Dopunjavanje klime je potrebno samo ako pušta. Isto je i sa kućnom verzijom. E sad... volio bih čuti i druga mišljenja.

• Like 1

Podeli ovaj post

Rešila svetlo :rolleyes:

IMG_20190704_201956.jpg

• Like 5

Podeli ovaj post

Podeli ovaj post