Jump to content
slobas993

Corolla hatchback 2005 1.4D

Recommended Posts

Kolika je cijena tog auta? Ja imam taj motor u novoj Corolli... troši kao upaljač... doduše 6 brzina, ali i sa 5 je ok ako ne juriš.Vjerojatno je na novoj Corolli nešto unapređeno i modernizovano,ali motor kao motor je ekstra. E sad... auto izgleda upicanjen,crna boja... sve super. Auto se ne sastoji samo od motora, ima tu brdo dijelova... trazi garanciju 1 god. Inace taj motor vuče kao da ima 120 konja, bar moj je takav. Pežo 2.0 90 konja na uzbrdici izgleda kao da je uganuo nogu u utrci s mojom Corollom

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na odgovoru. Koliko sam citao malo po internetu ovi motori bi trebalo da bude jako zahvalni i dobri. Svakako ako je sve dobro odrzavano i slicno.

Da to je dosta pobosljan i totalno jedan drugi motor verovatno, razlika vise od 10 godina :D

Sto se cene tice ja racunam da za nekih 3000 evra moze da se nadje neki dobar primerak tu neko 2005 godiste.

Ne znam isto razmisljam o Aurisu, on mi je slican mada menjac i to mi malo ide na zivce ali je noviji pa ne znam da li vredi recimo izdvojiti jos jedno 1000 evra za njega?

Ima li neko u okolini Beograda da preporuci gde da se otera auto na pregled?

 

Podeli ovaj post


Link to post

×