Jump to content
Sedin

Auris 1.33- iskustva iz druge ruke (:

Recommended Posts

odlične za te pare !

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Opalio rutu od skoro 200km u oba smjera kako bi uradio servis na Aurisu u kako kazu boljem servisu od ovog sto imam lokalno. Profesionalno odradjen posao, sjedis u salonu i gledas na kameri kako ti rade auto. U proslom ostavis kljuceve i ne smijes biti u krugu servisa dok oni ne odrade

Salu na stranu trazio sam da detaljno pretresu toyoticu obzirom da smo u 9.god i hvala Bogu nije nadjeno nista, auto je u urednom stanju sto me iskreno iznenadilo jer sam očekivao kako nasi mehanicari vole da prisiju koju boljku ne bi li uzeli pare. Jedino sto su nasli sem redovnog servisa jeste da prsten mjenjaca pri vracanju u ler ne spadne sam vec sam ga rucno spustao. To su podmazali tako da sad ide kao po loju

Podeli ovaj post


Link to post
Opalio rutu od skoro 200km u oba smjera kako bi uradio servis na Aurisu u kako kazu boljem servisu od ovog sto imam lokalno. Profesionalno odradjen posao, sjedis u salonu i gledas na kameri kako ti rade auto. U proslom ostavis kljuceve i ne smijes biti u krugu servisa dok oni ne odrade
Salu na stranu trazio sam da detaljno pretresu toyoticu obzirom da smo u 9.god i hvala Bogu nije nadjeno nista, auto je u urednom stanju sto me iskreno iznenadilo jer sam očekivao kako nasi mehanicari vole da prisiju koju boljku ne bi li uzeli pare. Jedino sto su nasli sem redovnog servisa jeste da prsten mjenjaca pri vracanju u ler ne spadne sam vec sam ga rucno spustao. To su podmazali tako da sad ide kao po loju
Koji je to servis? Gdje? I ja bih tako nešto

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
pre 11 minuta, LAV-LAV said:

Koji je to servis? Gdje? I ja bih tako nešto emoji106.png

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 

Auto Nuić Mostar 

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Baš sam jučer razmišljao da bi bilo pošteno bar video nadzor pružiti klijentu i eto... ti dođeš i to kažeš !!!

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ej, koje cijalice idu u auto? 
Šta da tražim? :)

Podeli ovaj post


Link to post
pre 36 minuta, Zeleni Zub said:

Ej, koje cijalice idu u auto? 
Šta da tražim? :)

Ne može da se ispravi, pa samo da napišem da mi nije jasno ovo:
Sijalica, far za dugo svetlo za TOYOTA AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) 1.3 73kW Benzin 2013 - alvadi.rs

Ovdje se cijene kreću oko 5 evra, a u ovlaštenom servisu naplaćuju 35 evra po komadu......

Podeli ovaj post


Link to post

U Aurisu idu HIR2 sijalice ili 9012. Original su Philipsove. Kako sam video na ovoj stranici i Philips i Osram Hir2(9012) su oko 38 evra. Ako uzimas u ovlascenog servisa molim te pitaj ih koliko Philips ili oni ih zovu Toyota Optiwhite Hir2 sijalice. Meni su u Makedoniji trazili 11400 dinara.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ne idem kod ovlaštenog nego kod mog majstora. Naplatio mi je oko 13 evra sa montažom, ako se dobro sjećam, ali ne znam koju marku. Pitaću

Podeli ovaj post


Link to post

13 eura s montažom? Kod nas će ti za te pare ugraditi fenjer. Ali prije da ćeš dobiti svijeće umjesto sijalica

 

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

13 evra za obe sijacile?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

13 evra za jednu sijalicu. Još uvijek funkcioniše normalno :P

Nego, druga stvar - mogu li se ugraditi dužni krovni nosači na aurisa 2015?

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam do sad imao 2 servisa, Toyotino ulje 0w30. To stavljaju u ovlascenom.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

  Ja sipam Eneos 5w30, vec nekoliko godina, nemam problema. Motor 1.6 valvematic.

Podeli ovaj post


Link to post

Eneos je pretpostavljam za benzinske motore? Čisto da potvrdim ;)

Podeli ovaj post


Link to post

×