Jump to content
cveks87

Pucketanje prilikom dodavanje Gasa

Recommended Posts

Pozdrav drugari, javlja mi se problem prilikom dodavanja gasa cuje se pucketanje "ck" u prednjem levom tocku,pustim gas pa opet dodam i opet se cuje! Bio kod druga proverio mi je trap, stabilizatore, ramena, jabucice i pogace i sve je ok, nakon te provere i natezanje sa pajserom nije se culo nusta, ali sutra dan opet je krenulo pucketanje! Ostalo mi je samo da proverim drzac motora i zglobove. Da li je imao neko slicno iskustvo?

 

Послато са Nokia 7.1 уз помоћ Тапатока

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav,

ne znam da li si resio...

Pretpostavljam cuje se jednom "ck". Bilo meni dok nisam klesta sredio, sad ne znam da li je tebi to, al kod mene je bilo narocito kad ides u rikverc, pa napred - tad se culo jednom ck.

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam sredio, meni se cuje kada krecem, na koja klesta mislis?

Послато са Nokia 7.1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Prednja kociona. Blokirala pomalo, rastavio, precistio podmazao klizace, zamenio klipove.  Vidi greje li se koji tocak, ako se ne greje kod tebe moze biti nesta drugo..moze i homokineticki da zeza tako, onaj do tocka i onaj do diferencijala. U svakom slucaju, nece te to ostaviti na putu. Posto nema luftova, sedi vozi. Poz.

Podeli ovaj post


Link to post
Prednja kociona. Blokirala pomalo, rastavio, precistio podmazao klizace, zamenio klipove.  Vidi greje li se koji tocak, ako se ne greje kod tebe moze biti nesta drugo..moze i homokineticki da zeza tako, onaj do tocka i onaj do diferencijala. U svakom slucaju, nece te to ostaviti na putu. Posto nema luftova, sedi vozi. Poz.
Uradio sam sve to sto se tice kocnica jos kada je pocelo da se cuje! Nije blokirao tocak! Ali i dalje se cuje, sumnjam na homokineticki i na nekih od drzaca motora. Videcemo sta pucketa na kraju. Kada saznam javljam se! Hvala na savetima

Послато са Nokia 7.1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Nema na cemu druze, Aj kad resis javi, znacice nekome sigurno.

Pozdrav

Podeli ovaj post


Link to post

Da javim drugari da je Pucketanje je prestalo samo od sebe

Послато са Nokia 7.1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

×