Jump to content
Sign in to follow this  
vradojcici85

Toyota Avensis I generacija

Recommended Posts

Napisano (edited)

Postovani,

ja sam Vladimir Radojicic iz Valjeva. Bavim se energetikom, konkretnom relejnom zastitom dalekovoda i transformatora na najvisim (prenosnim) naponima, inace sam diplomirani inzenjer elektrotehnike, zavrsio ETF u Beogradu 2010. godine... Ponosni iotac dvoje dece..:)

U porodici se voze Japanci vec 20ak godina, od oceve Corolle DX, preko Mazde 626, Honde HR-V i sadasnje Honde CR-V 2003. do moje Corolle 1.4 XLi 1997. koju sam uspesno vozio 6 godina do sadasnjeg Avensisa AT 220 1.6 beznin, sedan...

Vodi se kao 2002.o godiste ali mislim da je stariji jer je unutra 4A-FE motor sa 1587ccm, 81kW. No nebitno je sad koje je zaista godiste.

Vozim ga nepune 2 godine, presao sam oko 35 hiljada km i sada je po satu na "235000" km...

U sustini sam zadovoljan, nisam imao problema sem nekih bas sitnica nevezanih za rad automobila...

Slike cu okaciti malo kasnije, kada ga operem posto smam juce dosao sa letovanja...

Inace, pred sam kraj puta u povratku kuci, u Jezevici (izmedju Pozege i Valjeva na oko 35km od Valjeva) mi se desio "problem" pa mi treba pomoc iskusnih ali za to cu vec pisati u odeljku sa pitanjima.

Veliki pozdrav svim vozacima Toyote...

Izmenjeno od vradojcici85

Podeli ovaj post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

Podeli ovaj post

20190701_082237.jpg

Podeli ovaj post

:welcome:

Podeli ovaj post

Sign in to follow this