Jump to content
vladaz

vladaz

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Konačno sam kupio dugo željenu toyota corolla verso 1.8 vvt-i , imam je tek 11 dana i svaki me dan nešto novo oduševi. Doduše još se upoznajemo  :)jer nisam do sada vozio toyotu. I otprilike je istina što reče moj komšija ( koji takođe vozi toyotu ) što je više vozim to je više volim. Ne znam puno o svom vozilu, uvezen je iz Švajcarske, 2008 godište, za sad sam i više nego zadovoljan, ali pošto je to polovan auto, a ja sam picajzla ;) , ima tu nekoliko stvari za sređivanje. Zapravo mi je najveći problem nešto sa centralnom bravom ili je to posledica. Naime, stalno mi svetli obaveštenje da su mi vrata otvorena ( iako nisu) zbog toga ( verovatno) neće da se zaključa daljinskim i neće da ugasi kabinsko svetlo. Lampica svetli i u vožnji i kad je ugašen. Trebala bi mi pomoć ili savet, ako je neko imao isti problem.

Hvala :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitam i dobrodošli. Proveri prekidač kod vrata, možda je to geška. Ovako treba da izgleda:

Avalon-Door-Sensor-Reduced.JPG

Podeli ovaj post


Link to post

Proverio unimerom, svi rade. Neko mi je rekao da je možda problem u bravi vozačevih vrata, jer ne mogu da zaključam daljinskim samo ključem, ali otključava daljinskim.

Podeli ovaj post


Link to post

×