Jump to content
Vedo

Lexus IS250

Recommended Posts

Novi autić je upravo stigao, nakon dugotrajne potrage i vaganja što kupit, ukrštavanja stavova, izbor je pao na sljedeće:

exR6rbR.jpg

G1v4kwe.jpg

O3NQ1od.jpg

qkiTcXg.jpg

zKLbBTW.jpg

GCWhjQ7.jpg

GahB2w3.jpg

Znači Lexus IS250, 2008. godina, 173t km, full oprema s kožom, stanje odlično (pregledan kod mehaničara prije kupnje uključujući i dijagnostiku). Za sada toliko. Big Grin

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošli na Toyota club Serbia forum :dobrodosli:

Želimo Vam prijatan boravak.

Podeli ovaj post


Link to post

Samo jedan komentar : Odličan !!!!

Možda dva - i predivan!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala najljepša! :)

 

Podeli ovaj post


Link to post

Prenesi nam utiske iz vožnje i kako si zadovoljan sa Lexusom. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Za sada sam iznimno zadovoljan, motor super tiho prede u leru, a V6ica reži kada ga se nagazi. Napravljen kao tenk unutra, nikakvih cvrčaka nema, sve je složeno tip-top, izolacija kabine odlična. Na autocesti se najviše gume čuju pri 130km/h. Ležanje odlično, kao po tračnicama. Prvi puta vozima automatika, nisam nikada ni razmišljao o automatiku, ali sam se odlučio jer je u pitanju sekvencijalni automatik s ručica + i - iza volana.

Podeli ovaj post


Link to post

Sjajno, kada sam kupovao auto pre 4god taj model mi je bio u užem izboru, ali visoka registracija, viša potrošnja i skupo održavanje su me odvratili od kupovine.

Kakav je sa potrošnjom tvoj primerak, da li za sada imaš ikakav info?

Podeli ovaj post


Link to post

w3Sd5VI.jpg

Ovo je potrošnja na autocesti s uključenim tempomatom i klimom. Registracija bi mi trebala biti 100€ viša nego za Miatu, a za održavanje ćemo vidjet. Redovito održavanje je marginalno skuplje nego na prijašnjim vozilima, nadam se da neće biti neočekivanih kvarova. S obzirom da je Lexus, takva mogućnost je smanjena na najnižu moguću razinu...

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Svojevremeno sam naletio na malo lošiji primjerak ali cijenovno me privlačio pa sam trunčicu uveo u računicu i potrošnju.Generalno navode cca 10litara van grada i dvije tri litre vise gradske vožnje(nije ni puno s obzirom na 6 cilindara sa dvjesto konja u skoro dvije tone teškoj limuzini) tako da nisam čak odustao zbog nje nego mi je bilo uletjelo nešto drugo.
Ovo si ga uhvatio u dobrom raspoloženju jer moj dizelaš trenutno na oko 180 konja pije u prosjeku 7,5 na otvorenoj i 8,5-9 po gradu.
Nema tu srama - jak je auto,gust ga vozit ali i pije...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Da, auto je malo teži, radi se o 1558kg (curb weight). Ovo ispod 7l je na autocesti, konstantnih 120km/h pri uključenom tempomatu. U takvom režimu se motor vrti 2200rpm tako da ta potrošnja ima smisla s obzirom da motor ima dual vvti-i. Ako je čovjek umjeren ili vrlo oprezan na gasu, mogu se postići prosjeci sigurno ispod 10l na otvorenoj cesti, po mojoj procjeni oko 8l, a smatram da je to vrlo dobro za takav benzinac u takvom autu. Da ga je gušt vozit, svakako. Sasvim je drugačiji osjećaj vozit V6-icu nego 4cilindraša. Osjećaj snage i zvuk su sasvim drugačiji, neko totalno drugačije iskustvo.

Podeli ovaj post


Link to post

Jer si imao prilike da probaš njegove konkurente (C klasu, seriju 3, A4) pa da uporediš sa IS250? Interesuje me tvoje mišljenje, ako jesi. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam ih imao priliku isprobat jer mi nisu bili opcija iz prostog razloga jer nisu Japanci, a zelio sam teoretski minimizirat mogucnost problema na najmanju mogucu razinu. A i ovdje je sveto trojstvo toliko cesto da je i dosadno bogu i vragu...:D

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

  • Like 2

Podeli ovaj post


Link to post

Vedo, dobar izbor
Na fotografijama izgleda baš lepo.
Da te dobro služi i da se bezbedno i zadovoljno vozis u njemu.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Vedo, dobar izbor
Na fotografijama izgleda baš lepo.
Da te dobro služi i da se bezbedno i zadovoljno vozis u njemu.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala najljepša Laki! ;)

Podeli ovaj post


Link to post

×