Jump to content
cdyane

Toyota Auris 1.6 Valvematic 2018

Recommended Posts

je l' neko prosao makedonijom, usao u grcku danas? 

Podeli ovaj post


Link to post

Verovatno ali citam da Grci ne propustaju nikoga verovatno sve do 1 Jula. Vracali su navodno turiste sa granice Grci danas.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Eto, dosao je i taj dan. Ugradio i parking senzore. U pitanju su OEM parking senzori neki Italijanski. Montirani su na fabrickim mestima i su ramni sa branikom. Zaista kao da su fabricki montirani, jos da se na to bip bip malo naviknem. :D e5beb69016bf72843d95be18bca87bd3.jpg3c760819fd3f2c65c7259e461280cb8c.jpg61e531fc85f4cc9c07d968a7911cccff.jpg

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

  • Like 2

Podeli ovaj post


Link to post

odlično odrađeno ? jesu li ti ugradili i prekidač za senzore u bunker?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nisu ugradili prekidaca, ugradjuju samo ako imas i napred senzore. E sad kod mene su zvucni samo(moze da se iskljuci zvucnik), ove su im novi prekjuce su im stigli i nemaju displej i kako sam video po netu ove ne dolaze sa displejom, ja sam prvi koji ih ugradjuje i ujedno najskuplji senzori bili, nadam se i najkvalitetniji. Mozda je bolje sa displejom ali ovako samo sa zvucnom signalizacijom je neko bezbolnije resenje jer inace trebalo bi da se vadi nebo ili da se otstrafuje tabla da se provede instalacija za istog sto ne bi mi bilo bas svejedno jer se radi o prilicno novi auto... Sad sledi malo privikavanje na njih, nadam se da ce zaista biti od pomoci. :D

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Odlično brzo ćeš se navići. Velika su pomoć pri parkiranju. Isto je i kod mene na Meganu

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

I kod tebe su zvucni? Nisam ocekivao da ce ovako dobro sve da ispadne, zaista je kao da su fabricki ispali. Evo i video kojeg je firma koja je ugradjivala senzore objavila kad su zavrsili sa ugradnjom. Ima i garanciju od godinu dana, nadam se da ce duze od toga potrajati.



Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Evo malo bolje slike. :D 9b3f9b1722683459e789b9bc9508dece.jpgeb5308847fb289db533f8607d6776e13.jpg

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Evo malo bolje slike. :D 9b3f9b1722683459e789b9bc9508dece.jpgeb5308847fb289db533f8607d6776e13.jpg

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Isto kao kod tebe

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Odlično je odrađeno, ali su ti trebali to ugraditi badava radi besplatne reklame koju su napravili na tvom autu nepoštujući zaštitu tvojih ličnih podataka i tvoje imovine.Korona mjere su vidim aj zdravo hahhaha.
Ali Balkan je to,tako i kod nas to ide druže



Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ma kakve mere za zastitu osim maske eventualno, kakve bakrace. Malo smo se opustili koliko toliko, zdravije je nego da smo non stop napeti zbog situacije. A inace da, trebali su pitati da postave auta ali ajde, ne smeta mi puno, za sad su fino odradili njihov deo, a bome i naplatili. :D Kad se naviknem na njih bicu jos zadovoljnjiji.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Koliko su ti to naplatili?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Prvo sam gledao isto OEM bili su oko 110 evra ali kad sam dosao rekli su mi stigli su im neki novi, Talijanski bolji od te koje sam hteo i oni su kostali sa farbanjem oko 180 evra. I ajde rekli kad stavljamo vec nek idu te nove Talijanske. Sve u svemu kostalo me 180 evrica. Valjda je vredelo. :D

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ma dobro je to.A sta su ti rekli da skidaju poklopac komandne ploce ako ide i displej? Ili?I ovo su morali nekako spojiti do zvucnika.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ako se montiraju senzore sa displejom, najcesce montiraju ga na(nad) retrovizora tako sto verovatno skidaju nebo da bi provukle zice. Interesantno je da ima mesto predvidjeno za zice da dodju tacno iznad retrovizora. Moze iznad komandne table da se montira ali verovatno treba nekako da se ista malo oslobodi da bi se zice od displeja tu provukle, tako su montirali na kumovu Astru uzeta nova sa senzorima ali njih naknadno ovlasceni salon(servis) ih je montirao. Kod mene ima mali zvucnik koji se nalazi iza zadnjih sedista kod onog malog prozora i mozes da istog ugasis. Kod vecina aftermarket a i fabricki ugradjenih senzora mislim da se ne povezuje na zvucnicima nego je izvedeno kao kod mene.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

ja ne znam kako je kod mene to odrađeno,ali cini mi se da cujem zvuk iz svih zvucnika.ima i prekidac u bunkeru da se iskljuce senzori.Original su i platio sam 300 €

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Vrlo moguce. Imas li neku sliku da vidim kakve su? Ako dok slusas muziku recimo i prebacis u rikverc, muzika prestane i cuju se samo senzori onda verovatno su na zvucnike povezane iste.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Hm.Nisam isao za tim. Bas cu provjeriti i slikati,ali tek za koji dan jer sam na putu s drugim autom.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ma ako mozes cisto da vidim kakve su fabricke bile jer kao moje mislim da nisu isle. :D

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Ma ako mozes cisto da vidim kakve su fabricke bile jer kao moje mislim da nisu isle. :D

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk


Ma naravno da cu slikati, tu smo da usporedimo i vidimo kako sta ide. I moje su identicne kao tvoje koliko vidim.Jedino je taj prekidac unutra.Ali kad ti slikam ces da vidis

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post



Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post


Sent from my Redmi S2 using Tapatalk


evo slika.malo si cekao,ali tek se danas vratio s puta b2261af8d6663a2e8a1736fd5b21dbd1.jpgc0fce16b8cbdad45cdd929512684c78a.jpg7711ba39eef02a14c88561aa2c795ef6.jpg

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Pretpostavljao sam da su kao ove, vidjao sam iste takve i na Camry-u. Znaci original Toyotine su kao tvoje. Gde se nalazi prekidac, u gepeku?

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Pretpostavljao sam da su kao ove, vidjao sam iste takve i na Camry-u. Znaci original Toyotine su kao tvoje. Gde se nalazi prekidac, u gepeku?

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk


Moje su original Toyotine. Prekidač se nalazi u gepeku , dobro si locirao

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×