Jump to content
cdyane

Toyota Auris 1.6 Valvematic 2018

Recommended Posts

Stigla i rezerva. Jos da stignu ledove za zmigavce i dosta je sa upgrade-a. :D
Prvi stigli za 18 dana, ovi za 20 iz Engleske. Nije lose. aa50b37d4fd0f920abe98202b02e0a5e.jpgd28eeb8dd4fa62fc4eea7f05b4f64083.jpg47693fc112745acd1493bc66f33cdc7d.jpga0625cec2fd18c5ffb7a0d57fa52ea5e.jpg

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post



Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Uvek kada vidim povoljne alufelne pomislim na tebe . 7b4ba09f4c77317fca034f77df7323f9.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post
Uvek kada vidim povoljne alufelne pomislim na tebe . 7b4ba09f4c77317fca034f77df7323f9.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Ovo je dzabe realno. Steta sto ne mogu da naletim na ovakvu ponudu kod nas. A bas su lepi, bar meni se svidjaju. A i cena je bombona...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Stigli inace i ledove za zmigavce danas. Naravno za zadnje sam opet promasio kod... Narucim si zato novi ovih dana. A napred. E napred ubijaju. Drugi auto odmah. Na jednom videu je kako je sa led i sa halogeni zmigavac. A na drugom je sa "novih" svetala.

 

 

 

d8443cd62ff528a9c602851b40614c6b.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Cdyane Ako si zainteresovan za felne nazovi ga i pitaj dal šalje za Makedoniju ( naravno i koliko to košta )

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Cdyane Ako si zainteresovan za felne nazovi ga i pitaj dal šalje za Makedoniju ( naravno i koliko to košta )

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Hocu. Da vidimo sta ce da kaze. Hvala puno Piske.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nema na čemu. Neka ti kaže prečnik centralne rupe felne . Ostale podatke je postavio u oglasu .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Pa možeš da se dogovoris da ti pošalje za Bujanovac ili Vranje i tamo da pokupiš ako ne moze za Mkd. Tebi nije daleko od Tetova a te pošiljke idu od danas za sutra.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Pa možeš da se dogovoris da ti pošalje za Bujanovac ili Vranje i tamo da pokupiš ako ne moze za Mkd. Tebi nije daleko od Tetova a te pošiljke idu od danas za sutra.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk


Dobra ti ideja. Nije mi daleko uopste, taman i do Lidla da prosetam.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Sta ti me treba test na koronu ako prelazis granu?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Stigli inace i ledove za zmigavce danas. Naravno za zadnje sam opet promasio kod... Narucim si zato novi ovih dana. A napred. E napred ubijaju. Drugi auto odmah. Na jednom videu je kako je sa led i sa halogeni zmigavac. A na drugom je sa "novih" svetala.
 
 

[/url] 

d8443cd62ff528a9c602851b40614c6b.jpg
Brutalno ti ovo ispalo
Vidiš se iz svemira

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Inače one sijalice i sva ta čuda... brutalno

Vidiš se iz svemira

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Sta ti me treba test na koronu ako prelazis granu?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk


Ne treba između Srbije i Makedonije.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post



Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Ne treba između Srbije i Makedonije.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Nema ni samoizolacije niti testa?
Zvuči tako nestvarno i dobro

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Sta ti me treba test na koronu ako prelazis granu?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk


Kako je Peppone rekao ne treba. Bio brat pre mesec i po iz Srbiju kod nas ali za vracanje je trebalo da ide u izolaciju ili da uradi PCR test. On se vraca Nedelju u Ponedeljka ukidaju testove i izolaciju.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Inače one sijalice i sva ta čuda... brutalno

Vidiš se iz svemira

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk


Brate mili, ubijaju. Nemoguce je da gledas u njih. Sutra ako sve normalno radi kod Kineze, imali festival od 6-19.02 ide i za zadnje zmigavce porudzbina. Kad sam izvadio zadnji stop da promenim to i kad sam video da je obicna sijalica u pitanju a ne na nabadanje popizdeo sam.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Brate mili, ubijaju. Nemoguce je da gledas u njih. Sutra ako sve normalno radi kod Kineze, imali festival od 6-19.02 ide i za zadnje zmigavce porudzbina. Kad sam izvadio zadnji stop da promenim to i kad sam video da je obicna sijalica u pitanju a ne na nabadanje popizdeo sam.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

jaooooo
u jednu ruku dobro,ali ne u ovom slučaju hahhahhaahh

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
jaooooo
u jednu ruku dobro,ali ne u ovom slučaju hahhahhaahh

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Mozda sam bacio do sad 50ak evra za dzaba na pogresnih sijalica. Dodje mi da se pojedem ziv ali ici cu do kraja.

A brat isti bio do danas kod nas u Makedoniji, dosao pre 5 dana a u Srbiji zasedavao krizni stab jer je doslo do povecanja zarazenih i jedna moguca mera valjda mi pricamo da zatvore opet granice i ko ulazi ide u karantin. Kaze j*bote necu valjda opet da ga p*pusim.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Kod nas totalna pušiona . Ne moze se preko granice.A ja blizu Slovenije i Italije... tamo svaki vikend išao... A u Sloveniji ne mogu niti van svoje opštine,totalno ih zatvorili.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Slovenci najvise nadrljali. Srbi se previse opustili cini mi se, a mi klasika, odavno naj*bali, nemamo ni vakcine jos. Nesto Srbi donirali i to je to... Eto bar u Srbiji mozemo ako nista drugo.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ahhh  Ne mogu ni ja do Francuske i Španije a tako sam se navikao . Zaribaće mi auto načisto :neo:

Podeli ovaj post


Link to post

Kad meni nije nemas ti brige nikakve. :D

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Inace sad smo u full led-u. Nasao i montirano i za zadnje zmigavce. Dakle napred: dnevna led svetla, led zmigavce, pojacana halogena i belija poziciona svetla(jbg led u ovih projektora ne bih imali nikakvu svrhu). Nazad: Poziciona kako god ih nazovemo fabricia led, stop svetlo promenjeno u led(kod Korolama narocito kod redizajna bas prosao malo pre komsija je fabricki led), zmigavci led, rikverc led, maglenke fabricka led. Led na tablicama i zmigavaca u retrovizora. Unutra odavno promenjeno u led.

Kostalo me ovo zadovoljstvo oko 60 evra, plus 32 funti poziciona svetla(imam jos jedne u rezervu dakle 64 i svakako jeftinijih od 95 koliko mi trazili u Toyoti).

-Unutra su obicna t10 ubodna svetla dok srednje svetlo t.j. nazad nije ubodno(ne znam sad kako se zove) inace je duzine 31mm.
-Rikverc svetlo je obicno t10.
-Zmigavci u retrovizorima t10.
-Zmigavci napred t20 7443 W21W
-Zmigavci pozadi PY21W BAU15S(NE 1156 BA15S)
-Stop svetla su P21W 1156 BA15S.
-Poziciona su HIR2.

Ako nekom zatreba ili hoce da uradi ovakav "upgrade" evo mu kodove da ne luta kao mene i da ne baca pare kao ja.

OBAVEZNO ZA ZMIGAVCE DA UZME SA INTEGRISANIM REZISTORIMA U NJIMA JER U SUPROTNOM CE IMATI HYPER FLASH ILI BRZO BLINKANJE KAO KAD JE SIJALICA PREGORELA.

Veceras video kako i nazad izgleda.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

×