Jump to content
cdyane

Toyota Auris 1.6 Valvematic 2018

Recommended Posts

A jesi brz hahhaha

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Brzina je vrlina. :D

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nije mi se bas svidelo kako leze folije Aurisu ali kad sam je oprao danas video sam da ustvari sam bio u zabludi. Bas mi se sad svidja. :D I K2 sredstvo za ciscenje tekstila sam probao na vozacevo sediste bilo je flekavo verovatno od vode, celog sam danas prosao i mislim da sredstvo ipak funkionise. Prosao sam svugde gde po tapacirima gde je bilo prljavo od koriscenja i mislim da se bas osvezio materijal.

20210326_181422.jpg

20210326_161250.jpg

20210326_181959.jpg

20210326_192335.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Stvarno izgleda fantastično Da sam ja prije 20 godina imao tako zatamnjena stakla na autu, vjerojatno bi postao ****(auto recenzija) zvijezda

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nego, jel sad bolje vidiš iznutra kroz tu foliju? Jesu li izašli mjehuriči?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Stvarno izgleda fantastično Da sam ja prije 20 godina imao tako zatamnjena stakla na autu, vjerojatno bi postao ****(auto recenzija) zvijezda

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk


Sad kad ga i skroz zatamnim jaooo.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Nego, jel sad bolje vidiš iznutra kroz tu foliju? Jesu li izašli mjehuriči?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk


Vidi se kad ima svetlo, problem je sto zivim u tesnoj ulici gde cesto crkava sijalica sa ulicnog osvetlenja i tu nastaje problem. :D Inace kroz zadnje staklo odlicno se vidi kao da nema nisto, 30% je tu. Mehurici su nestali sa tim sto sam malo iznutra izgrebao foliju sa kljucem jer nije mi se dalo da cekam da se sama isusi folija pa sam uzeo stvari u svoje ruke i naravno zasr*o.

Neka se malo smiri stanje sa virusom da malo bolje provozam auto, na 15.000km sam...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Viđao sam aute s tim mjehurićima na foliji koje se nisu niti nakon 5 godina isušile tako da si ti to odradio kako treba Mozda si trebao samo iglicom probušiti taj mjehurić,ali šta je tu je.


Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ja otkad sam stavio folije sve vise i vise primecujem automobile ne sa poneki mjehuric, nego zadnje staklo 80% je sa mjehuricima. Kako se to desava ne znam, jedino znam da kad sam menjao foliju na zadnje staklo jedva je momak istu odlepio. Dali i koliko ce drzati ostaje da vidimo mada mislim da ce da drzi jer nije toliko to staklo izlozeno na sunce kako recimo kod sedana.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro da ti nije oštetio grijače stakla.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

E to cemo videti na zimu. :D

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Uradjen danas i drugi servis na 15.148km. Promenjeno ulje, filter ulja, filter vazduha, filter za polen kao i dihtung cepa od kartera i sve na sve je izaslo 10.400 denara ili 20.800 dinara ili otprilike 170 evra. Ne znam za vas ali meni se cini da je malo skupo...8b37011b0244cb8bdfd3ef90cb1234f4.jpgeaa4423e57ed039497415d700bf8bd1f.jpg

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Usput sam zagledao jednog Aurisa kao mog samo hibrid i kazem aj da vidim dal ima onog lufta kod fara kao kod mene kad gle, ima i ovaj... Ne znam dali ga je i on udarao ili je fabricki ali i ovaj ga ima...
004d0db1ba2ce2ad2e314edaf707202c.jpg8755439f134acd7864a2867821f6672f.jpg

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Uradjen danas i drugi servis na 15.148km. Promenjeno ulje, filter ulja, filter vazduha, filter za polen kao i dihtung cepa od kartera i sve na sve je izaslo 10.400 denara ili 20.800 dinara ili otprilike 170 evra. Ne znam za vas ali meni se cini da je malo skupo...8b37011b0244cb8bdfd3ef90cb1234f4.jpgeaa4423e57ed039497415d700bf8bd1f.jpg

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


Zašto zamjena filtera vazduha na 15000? Meni na dizelu na 45000 zamijena

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Cena za servis je povoljna za Toyotu.
Što se tiče luftova, zazora s tim moraš da se pomiriš. Tako je kod većine novih kola

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Gledao jučer emisiju o proizvodnji novih auta u Njemačkoj... W proizvodnja T-Rock... kaze taj šef proizvodnje da se ponekad dogodi da budu 2 ista proizvoda u jednoj godini (a proizvodnja ogromna)!? Znači ,svaki je kako ispadne. Eto... svaki ima različita odstupanja.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Zašto zamjena filtera vazduha na 15000? Meni na dizelu na 45000 zamijena

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Ko ce ih znati. Cudo nisu i kocionu tecnost promenili...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Cena za servis je povoljna za Toyotu.
Što se tiče luftova, zazora s tim moraš da se pomiriš. Tako je kod većine novih kola

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Povoljna u smislu da moze i gore od ovoga? :D Inace gledao sam i Korole nove mada i kod Yarisa je isto bilo, dakle luft izmedju haube i fara ceo prst. Nije greska nego dizajn im takav valjda...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Gledao jučer emisiju o proizvodnji novih auta u Njemačkoj... W proizvodnja T-Rock... kaze taj šef proizvodnje da se ponekad dogodi da budu 2 ista proizvoda u jednoj godini (a proizvodnja ogromna)!? Znači ,svaki je kako ispadne. Eto... svaki ima različita odstupanja.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk


Zacudilo me da ima lufta. Zagledao sam onako iz radoznalosti i iznenadio se bas.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Inace vreme je za promenu guma, to sam primetio. Dajem vremenu foru jos koji dan pa idemo na letni set. Bas se oseti da visoke temperature i zimske gume ne idu zajedno. Hteo sam da pitam koliko su felne kod njih ali sam ostavio za drugi put, nisam bio spreman za jos shokova nakon tog sa svetlima.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Ko ce ih znati. Cudo nisu i kocionu tecnost promenili...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Kočiona se mijenja svake 2 god ili 30000 km što prije nastupi.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Povoljna u smislu da moze i gore od ovoga? :D Inace gledao sam i Korole nove mada i kod Yarisa je isto bilo, dakle luft izmedju haube i fara ceo prst. Nije greska nego dizajn im takav valjda...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Taj razmak je između farova i haube dizajn. Ti imaš razmak između branika i farova.Npr, gledam BMW X5, tamo mi se čini prevelik i upadljiv taj razmak između farova i haube......

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Inace vreme je za promenu guma, to sam primetio. Dajem vremenu foru jos koji dan pa idemo na letni set. Bas se oseti da visoke temperature i zimske gume ne idu zajedno. Hteo sam da pitam koliko su felne kod njih ali sam ostavio za drugi put, nisam bio spreman za jos shokova nakon tog sa svetlima.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


Možda imaju neku dobru akciju. Ali imaš i na stranici Toyote odlično odrađenu stranicu za svu opremu i cijene. Tako i za felge. A kod njih još traži popust ako ti nešto padne za oko. Cijena nije fiksna kod svakog distributera !

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Cdyane 24000-26000din su plaćali za takav servis kod Corolle E170 sa istim motorom kao tvojim.

Povoljna u smislu da moze i gore od ovoga? :D Inace gledao sam i Korole nove mada i kod Yarisa je isto bilo, dakle luft izmedju haube i fara ceo prst. Nije greska nego dizajn im takav valjda...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk



Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Cdyane 24000-26000din su plaćali za takav servis kod Corolle E170 sa istim motorom kao tvojim.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Auh, e to je bas bas puno... Ispade da sam jos i odlicno prosao. :D

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×