Jump to content
cdyane

Toyota Auris 1.6 Valvematic 2018

Recommended Posts

Ahaaa, sad minje jasno sta je bilo s tim farom... nisam znao da ima zamjenski... cijena originala je oko 750 €, to znam stjecajem okolnosti.

Ovo za LED, eeee sad je to puno jasnije , hvala

Javim kad poželim takva svjetla

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Ne pitam kako znas, bolna tema je to.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post

Najvaznije nedostaje. Hrom obruci/ramovi na zvucnicima... :)
Po meni najjaci detalj.  
Stigli i obruci na zvucnicima, slikam kasnije zaboravio, da@Duh se ne sekira.

• Like 1

Podeli ovaj post

Eto kako su legle, nije lose. b49d0b37087bea852103951b0918d5a0.jpg

Podeli ovaj post

Evo jos 2 slike, nisu idealni prstenovi ali nisu ni tolko losi. Sad video ima i metalne al nema veze, svakako lep detalj.

e9eae6affba3b6577ced8c3449b9124e.jpg403d7425edff261f81e29c2274207e1b.jpg

Podeli ovaj post

ma to je super
izgleda ti skroz očuvan kao nov auto nakon 5 godina

Biti ce na kraju malo onih 30 000 €

Podeli ovaj post

4 godine tacnije, registrovan je 27.12.2018
Ma ocuvan je generalno, ima poneka sitna ogrebotina po plastikama unutra sto se jedva primeti ali nista strasno, naravno ne radi moje nepaznje ali sve je to normalno kad se koristi auto. Ako nastavi da se vozi kao do sada, obzirom da jos nema ni 30.000km mozda i izvucem i 30k obzirom da je sve na trzistu poludelo.

Podeli ovaj post

Imaš visok prag tolerancije kada kazes da su ogrebotine normalne prilikom korištenja ...

Ja sam lud na te stvari, pa ne voziš noževima nego drzis volan rukama i aj' zdravo

Ali... materijali su kod moje Corolle toliko osjetljivi da je čudo da nemam hrastovu izrezbarenu koru od kontrolne ploče umjesto par sitnih crtica

Ali razumijem što si htio zapravo reći, nije do tebe, a nema neke vajde da to kažeš kome treba hhahhahahha

Podeli ovaj post

Ma veruj mi, nije mi uopste visok prag tolerancije kad su takve ogrebotine u pitanju nego ne mogu se vise zivcirati. Nemam ih puno, 2 na suvozackoj strani do menjaca strane i to stari uradio sa stakama ili sta znam sa cega. Puno sam se zivcirao ali ne vredi, mislim kad vidim uvek se iznerviram ali nikakvo vajde od toga.
Doduse ima i par na stuba kod pojasa a to je kad otpustis pojasa tako da za to me i bas zabole.

Medjutim generalno treba kod mene da bas zapnes ko sivonja da ogrebes plastiku. To moj pas nije uspeo ali naravno, drugari otac jedan drugi uspevaju... Sto vise pazis to je gore...

Podeli ovaj post

Kod tebe je tvrda plastika, kod mene je kontrolna tabla od govnaste smjese ničega (to je ono kao mekano na dodir,a zapravo ne smiješ dirati jer ostanu prsti !?)
Ja vise volim pravu platiku nerecikliranu da je kucneš ,a ne da ti propadne srednji prst kad je oćeš kucnuti. Meni je zagrebao mehaničar kada je mijenjao filter klime, valjda misli da nisam primjetio, ali ok... pa još netko, ženska torbica je idealna za linearno ocrtavanje raspoloženja ().
Usput sam ja pojasom doslovno slomio onaj plastični gornji dio na ručici mjenjača nakon par dana, vidi se crta pukotine... ima toga još...

Sve u svemu, te mekane unutrašnjosti su za izlog,a ne za upotrebu

• Like 1

Podeli ovaj post

I kod mene je mekan materijal na tabli i na gornji deo prednjih vrata, lepo je sve to na dodir recimo jer to izmedju ostalom i prodaje, medjutim drugar na Daihatsu Terios ima tvrda plastika svuda, uopste ga ne pazi plastike su ko nove. Sad uzeo Hondu Legend, e u njoj je bas ono premium sve u rangu S klase je, nema tvrdu plastiku doslovno nigdje, ali radi toga se svaka mala nepaznja vidi na tapacirima od vratima i slicno iako je super kvalitetan materijal... Nisam pametan vise sto je bolje. Kod mene mekani materijali su u top stanju, problem je tvrda plastika koja je super kvalitetna ali kurcobolja ostalih radi svoje... Zato drugar u Audiju A3 samo napred vozi ljude, nazad ne sme niko da sedne otkad mu je jedna sa kljucem ogrebala plastiku od sjedala...

Podeli ovaj post

Hhahha " kurcobolja radi svoje " , sve si rekao hhahahaha

Podeli ovaj post

Ali realno. Pazi sad, nije nazad problem da se nema mesta koliko oni koji se voze nazad vole da glume velike recimo. Tacno imam osecaj da uzmem auto od 8 metara duzine i 5 sirine da bi opet ogrebali tapacire i plastike i to one dvoje koje bi nazad sedili... Mislim razumem razlicite karaktere i sve to, ne treba biti rob autu ali da ga ne pazis do te mere mi je stvarno glupo, da ti je radni konj ajde, ali nije, privatni auto ti je.
Recimo zato sam prestao da idem autom u kafanu i da vozim ove moje pijandure jer znaju ja ne pijem pa su to koristili, ali pukao mi je film jer znaju pazis auto nenormalno i opet nakon svake voznje moram da preproveravam dali su ista sjebali. Zato sada ocete kafanu, nema problem idemo peske ili taksijem. Ali ali, to vam je nema ali teram u tri lepe, imate auta svoja idite kako ocete ja auto ne uzimam.

Podeli ovaj post