Jump to content
Piske

Piske i Megane IV 1.6 SCE limited

Recommended Posts

Stavljene letnje gume. Trenutno 24345km3b70cf47e74ee70c6f37bad91f0d47a3.jpg31e4dd733b14ec6d9e3a7123f1876679.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Lepa kilometraza, bravo. :D Megan je lutka!

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Cdyane :) 

Podeli ovaj post


Link to post

stvarno prekrasan auto, danas sam na cesti vidio jednog prekrasnog crvenog ,ali ovo je razumnija boja

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Lave . Doplata za crvenu metalik je 700e za sivu 500e . Jedino se bela ne doplaćuje . 

Podeli ovaj post


Link to post

Dobio tepih patosnice i gumenu(nema plastike u sebi, nije reciklirana guma) kadicu za gepek.
Nije original ali urađeno sve po meri i kvalitetno. Cena povoljnaf89f52a49d11ccb6bce122e084f74833.jpge38e9c4de19bb231576f8c17ab324319.jpgc03d12132d935939be1338b516a59f2f.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Odlicne su patosnice. Ove "letnje" sam zaboravio da ih imam, mozda ih jednom dva put stavio a i te kako su ljepsi od gumene ali i neprakticnije za odrzavanje.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

I kod Corolle i sada kod Megana imam od reciklirane gume patosnice.

Em su lošeg kvaliteta pogotovu kod Renoa a prljaju se ubi bože svaki put kada uđem u auto. Ali dobro dobio sam ih uz auto , nisam ih platio.

Ove letnje sam platio 2250 din , made in Slovenia i koliko traju dok se raspadnu baš me briga.

Bila je varijanta i sa ojačanjem na vozačkoj patosnici ali nisam hteo da dam 4500din.

Btw napokon tišina u kabini nema buke od kotrljanja stvari u gepeku prilikom ulaska u krivinu.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

moje original od velura na Corolli trajale godinu i pol. Imale pojačanje za vozača, rupa skoro nstala i na tvorničkom podu. toliko o kvaliteti

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

ostale sve kao nove,ali vozačeva ... kupio u Lidl za 4 € na nekoj akciji... traju već mjesec dana hahahah

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Kupio bih I u Lidlu samo nema ovde kod nas. Samo da se ne prljaju svaki put kada udjem u auto.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

To kad naleti u ponudi.Treba pratiti akcije. Znaju imati 2 veličine u ponudi.Obe univerzalne,ali nema to veze s univerzalnim jer su totalno drukcije dimenzije.Ja kupio samo radi vozačeve.Cijena im bude od 4 do 10€ (uvijek iste). Ima nekih auto trgovina koje rade to po mjeri za 15 €.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

P.S. one slovenske su ti odlične koliko vidim na slici.I cijena ekstra Ali nigdje u SLO to nisam vidio za kupiti za te pare.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Kod. Megana baš ne pašu univerzalne. Vozačeva se kači na drikere a i ove ostale imaju specifičan oblik. Kod Yarisa sam imao gumene univerzalne , skrojiš ih sam sa skalpelom po meri.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ispoliran i voskiran Megan sa popravkom sitnih oštećenja na branicima. Polir pasta Sonax , Nano wax .
Poliranje vozila Inđija 25988a4443ec6dbe535f28050706125f.jpgfbde1e9228e976f633a4220c60e08b84.jpgc7b270f1aeac35824f39db669f79bf50.jpgd3b6bf744e014941615435a6c846c5dd.jpg4908c0516d36f9d0f1221fb804904d32.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

sta je bilo ostećeno?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Sija ko pasje m*do! :D Mada ova boja je bas zahvalna, ne primecuju je sitne ogrebotine i slicno bas lako.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

  • Like 2

Podeli ovaj post


Link to post

Desna vrata od parkinga , prednja hauba , oba branika , zadnji od parkinga , prednji od kamenčića.

sta je bilo ostećeno?

 

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

 

 

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

ovo s haubom... crtice ili?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Rađeno sa Rupex polirkom i Sonax cut max polir pastom

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ne. Imao je kao jednu fleku. Takvog su ga isporučili

ovo s haubom... crtice ili?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk




Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post



Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

jesi rijesio potisni lezaj?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ne.

Podeli ovaj post


Link to post

×