Jump to content
Piske

Piske i Megane IV 1.6 SCE limited

Recommended Posts

Lepo vreme iskorišćeno za vozikanje
Trenutno 26100kme299f7d285956da7055d828d938be9b0.jpg1f1f8fc7283a5dd03552055081978889.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
P.S. one slovenske su ti odlične koliko vidim na slici.I cijena ekstra Ali nigdje u SLO to nisam vidio za kupiti za te pare.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk


Firma je iz Logateca u Sloveniji85d073579e0ab43de6c3f072f5a269d1.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Renault Megane 4 grandcoupe 1.6 Sce 

Izmenjeno od Piske

Podeli ovaj post


Link to post

Ovi Turci sve ganjaju ovako.I Toyotu su digli preko 200 km/h

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Interesantna je multimedija koju je naknadno ugradio . To treba i meni :) 

Podeli ovaj post


Link to post

To . Jedino štp je ovde manulena klima a kod mene automatska dvozonska klima . 

Izmenjeno od Piske

Podeli ovaj post


Link to post

A sta fali ovako kako je sad? Ne bih ja to dirao narocito na novi auto.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Navigacija na prvom mestu mi fali . Sve ostalo više manje . 

Podeli ovaj post


Link to post

Onda je ok, jedino bi i ja zbog toga uzeo auto sa navigacijom. Jel razmisljas da je ugradis?

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Jednog dana sigurno . 

Podeli ovaj post


Link to post

Mislio sam uskoro jer sta znam, ipak je to novi auto jos. Meni je sta znam onako zeznuto jos da ugradim senzore a ne pa takve "vece" operacije. Doduse ugradio bih do sad ali skoro mesec dana se nije vozila Toyota pa nisam toliko pridao paznju tome.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ne donosim odluke na brzinu . Odluka da konačno prodam Corollu i kupim Megana doneo sam posle godinu dana posle  gledanja , razgledanja , probanja Megana 1.5 dci 110ks , 1.2 TCE 130ks i 1.6 Sce čak sam bio zainteresovan i za Alfu Giuliettu 1.4 T 120 ks , tri godine stara , kupljena nova kod nas , prvi vlasnik 30000km ali se prodala za dva dana za 9000e . To je bila prilika . 

Podeli ovaj post


Link to post

Sta ti znaci iskustvo! Ja sam se zaleteo recimo pred da uzmemo Aurisa za Astru J 1.4 100 konja, dve tri godine stara sa nekih 20.000km na satu. Ali eto otac, iskustvo ga naucilo valjda video da se o nakupcu radi, raspitao se i odustali. Ne kazem da je losa bila, naprotiv, ali eto, ja jer sam jos mlad i prilicno neiskusan uzeo bih je odma na prvu loptu.

To za Giulietu je zaista steta, ja obozavam Alfe. Narocito verujem da ta 1.4 TB ide kao blesava a i linija mi se svidja. A Megan je odlican, od dizajna, motora pa verujem i do udobnosti, jer koliko pamtim uzeo si ga zbog problema sa kicmom ako se ne varam. Fali mi to francusko vesanje narocito sad kad vozim Dijanu pa sednem u neko drugo auto.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste , odlično pamtiš . Sedište je kao napravljeno po mojim dimenzijama i nije ni tvrdo ni mekano , taman kako volim i ima lumbalnu podršku koja mi mnogo znači . 

Podeli ovaj post


Link to post

Bitno da si pronasao odgovarajuci automobil. A kako vidim bogami i vozi se. Ja sam trenutno na smesnih 11.200km.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

9700 € ,presao 200 000 km... čini mi se previse novaca za tu kilometrazu ..iako mu je cijena vjerojatno zasnovana na godistu

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

U pitanju je preuzimanje lizinga . Izražena cena je sa isplaćenim ratama i osnovicom.
Nisu dati podaci koliko je rata ostalo da se isplati , samo visinu rate. Ako sam dobro razumeo oglas.
Auto ovako sa slika izgleda veoma dobro očuvano s obzirom na pređenu kilometražu. Zapravo ne vidim nigde neke tragove upotrebe.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Onda bi cijena trebala biti samo ostatak lizinga. Ja sam imao priliku kupiti Sportage u full opremi za dosta povoljnu cijenu ., star 2 god,40000 km... To je bio ostatak lizinga,a cijena mu je za novi 43000 € za tu opremu

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

razmisljao sam, a prodan je u nekoliko sati

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

pitao sam zasto je tako povoljno i receno je da se sve placa ili banci ili njima preko racuna (u vlasnistvu firme) jerje to lizing koji je ostao.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Urađen redovan servis u A.K. Kompresor. Cena 16142 din . Trenutno na satu 30550km .
Idemo dalje cb15494209eb9368f7df945aab689c29.jpge3a0fe2fbb7d1a7f6f3b5ccc201b89ca.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

dobra cijena servisa... kod nas: dobar dan = 100 €...

 

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post
pre 16 sati , Piske said:

Urađen redovan servis u A.K. Kompresor. Cena 16142 din . Trenutno na satu 30550km .

Šta sve podrazumeva taj servis? I, ima li taj motor kao poziciju redovnog održavanja i zamenu filtera za gorivo?

Podeli ovaj post


Link to post

Odavno nemaš zamenu filtera goriva kod benzinca. Filter goriva kod benzinskih motora nalazi se u sklopu pumpe za gorivo odavno.

Na servisu je urađeno zamena motornog ulja 4.2l , filtera ulja, vazduha, kabine i pregled vozila u više tačaka . Vidi se na fotografiji šta je sve pregledano. 5a3ee5d50117f99f6a0e62511d37c076.jpg

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

 

 

 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

×