Jump to content
Piske

Piske i Megane IV 1.6 SCE limited

Recommended Posts

Piške,evo da ti osvježim temu . Danas dobio ovo pa da podijelim... da znaš da nisi sam u problemima
... osim ako ti nisi ovo pisao Francuzima 10efd0829a7eac3c4a5422228b4b7d2c.jpg

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ne nisam. To je napisao Mr Popović.
Na taj način neće uraditi ništa . Osim što će se osećati lakše jer se oslobodio negativne energije koja se očigledno nagomilala.
Gde si našao ovo ?
Btw Ako nađeš Mr Pislar ( Pišlar ) to sam ja.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ne nisam. To je napisao Mr Popović.
Na taj način neće uraditi ništa . Osim što će se osećati lakše jer se oslobodio negativne energije koja se očigledno nagomilala.
Gde si našao ovo ?
Btw Ako nađeš Mr Pislar ( Pišlar ) to sam ja.
Ide auto uz sitne probleme . Registrovan za dve godine prešao 31700km. Letiii vremeee
Kao juče da je bilo kada sam kupio Corollu ( 02.2017).
Sent from my Mi A1 using Tapatalk





Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Najveća novost je da je Reno počeo saradnju sa Castrolom. Tako da na svim sportskim takmičenjima od F1 pa nadalje piše Reno Castrol.
Nema više Reno Elf , to je istorija.49d3546146f08594fcd6b534a3b2e65a.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Dobio danas od kolege pa se sjetio tebe. Jesi li dobio nekakav odgovor od Francuza?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
pre 31 minuta, LAV-LAV said:

Dobio danas od kolege pa se sjetio tebe. Jesi li dobio nekakav odgovor od Francuza?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 

Zašta dobio odgovor Lave 

Podeli ovaj post


Link to post

krivo sam te onda razumio. mislio sam da si i ti pisao reklamciju francuzima

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

To je davno bilo u vezi potisnog ležaja . Dobio sam odgovor , kontaktirali su Reno-Nissan Adriu . Oni mene . Otišao ponovo u ovlašćeni servis . I cela priča se završila na tome da taj deo u tom trenutku nije za zamenu . Konstatovano je da se čuje potisni ležaj ali nije za zamenu . Kada bude bio za zamenu zameniće ga .

Što se motora tiče mogu da povučem paralelu između Nissanovo 1598cc 84 kw u Meganu i Corollinog 1.6 valvematic . Oba su preko 10 godina na tržištu u ponudi , ugrađivani u veliki broj modela . U osnovi euro 5 motori , koji su "navučeni" da ispune Euro 6c normu . Sada je aktuelna Euro 6d norma ( tačnije od 2021) . To nazovi navlačenje norme se oseti kod oba motora u povremenom "gubitku snage" u nižim brzinama . Odnosno malo su zagušeni da bi ispunili Euro 6c normu . 

Po meni oba motora su mnogo bolji izbor od malolitražnih motora sa turbinom. Pre svega po pitanju trajnosti i jednostavnosti konstrukcije . 

 

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Trenutno 33000km. Vozimo se dalje. Dečkonja pored pozira d2c2c1489aa227fb9c15f84ed16a8069.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Prekrasan auto
Mislio sam da su retrovizori sa žmigavcima u boji karoserije... tek sad vidim da nisu.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Odlican! Dizajn je bas kako treba, prav francuski, ne mozes ga pomesat sa ostalim autima.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

@LAV-LAV Retrovizori su ofarbani u Etoille Black boju (metalik crna ) Šminkerska fora kod limited verzije . 

Podeli ovaj post


Link to post

Meni je to bas fora, svidja mi se taj piano finish.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste veoma lep detalj pogotovu kao kontrast sivoj boji, takođe i prednja maska , delovi karoserije kod zadnjeg stakla su u istoj toj boji . Izgleda auto skuplje  . Imaš Megana u Etoile black boji . 

Podeli ovaj post


Link to post

Meni je to isto ok , vazno da je napravljena dobra zavrsna obrada. Džabe sve finese ako je traljavo i jeftino odrađeno po sistemu" ako dodirneš vjerojatno će otpasti "

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam je zavoleo na Aurisa, auto u Terra opremi a ima tih detalja na svih strana, na prednjem braniku, zadnjem, vratima, unutra. Malo je reci da sam se zaljubio u piano black finish-u. :D Fina kilometraza, ja sto zbog korone i ostale nepredvidjene situacije sam na 14.000 km. Kad vidim tvoju kilometrazu shvatim da nisam za nista vise nego za bicikla. :D

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Više puta zakačen desni retrorovizor , zakačen na parkingu itd . Ne vidi se ni najmanja ogrebotina . Mada sam bio malo skeptičan u početku . 

Podeli ovaj post


Link to post
Više puta zakačen desni retrorovizor , zakačen na parkingu itd . Ne vidi se ni najmanja ogrebotina . Mada sam bio malo skeptičan u početku . 
E to je prava prednost Ja doduse zatvaram retrovizore jer kad vidim kako ljudi nemarno (mozda i namjerno) lupaju po tim retrovizorima kada prolaze pored auta, a posebno se vole malo ožuljati o lak jer im valjda nije problem ni kada je auto prljav.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Vanredno pranje Častili ga golubovi270b86d860ca0ae02a3f1a02377c441a.jpg3482442aef3988c658cd4cae67b526a9.jpgfaa2247371d5cdc2a053f8b7571c243b.jpgb916787dfa0b14ebe78085c35f41b8ae.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post
Vanredno pranje Častili ga golubovi270b86d860ca0ae02a3f1a02377c441a.jpg3482442aef3988c658cd4cae67b526a9.jpgfaa2247371d5cdc2a053f8b7571c243b.jpgb916787dfa0b14ebe78085c35f41b8ae.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Izgleda fantastično

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Lave. Trudim se da ga održavam kao i sva kola koja sam vozio.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Profi. Kakva guza ima Megane znaci. Najzahvalnija od metalik boje.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post
Hvala Lave. Trudim se da ga održavam kao i sva kola koja sam vozio.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Evo , gledajući tebe kako iskreno govoriš o problemima auta i usput ga održavajući s najviše pažnje ja bih od tebe kupio auto. A na kraju lažovi koji šute o problemima ili oni koji se od jednom pojave i svoj auto hvale do neba na kraju bolje prođu. Ja to ne razumijem.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

  • Like 2

Podeli ovaj post


Link to post

Lave i ja bih uvek kupio auto od tebe.
Mi smo ljudi koji hoće najbolje za svoje pare .
Cdyane Jedna od najlepših zadnjica u auto industriji.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Like 2

Podeli ovaj post


Link to post

Cdyane Kada si već pomenuo alufelne . Gledam za sebe da nađem 16 ce za drugi set .Ove mi deluju veoma zanimljive . Cena mi je jedino jaka. acefa3f1a20e1127a69e7a7c7c28872e.jpg6779c50d9b21f93f995095d470ba8ae0.jpg

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

×