Jump to content
Piske

Piske i Megane IV 1.6 SCE limited

Recommended Posts

Lepe felne.

OEM?

Koja je dimenzija?

Skupe mnogo ?

Podeli ovaj post


Link to post

Jesu fabričke sa lagune 3 ( Renoov znak na felni nije original , naknadno napravljen ) U pitanju su 16-ce 5x 114,3 7J .
Cena je visoka 265e .
Mislim da bi se ova boja alufelni lepo uklopila sa bojom auta.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Vidi, da li je 200 ili 250, po meni to nije neka dramatična razlika ako ti je ova od 250 baš "po volji" (dopada ti se), ako je razumno očuvana i potpuno ispravna ("ravna kao strela"), a npr. za 200 imaš u ponudi neke koje kod tebe ne izazivaju emociju ili su izgrebane, krive ili sl. Ja sam uzimao polovne alu od 16" za 308 i za 500L po različite pare (200 i 300), ali, bile su ispravne i očuvane (one za 500L bukvalno nove) i služile su me lepo godinama, bio sam zadovoljan sa njima godinama, i uopšte mi nije žao para koje sam za njih dao.

Tako da nemoj da ti 50 evra gore-dole bude smetnja da sebi ispuniš želju, pri čemu su meni jako lepe i one tvoje originalne alu felne.

Podeli ovaj post


Link to post
Cdyane Kada si već pomenuo alufelne . Gledam za sebe da nađem 16 ce za drugi set .Ove mi deluju veoma zanimljive . Cena mi je jedino jaka. acefa3f1a20e1127a69e7a7c7c28872e.jpg6779c50d9b21f93f995095d470ba8ae0.jpg
 
Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
 
 
 
Ove su zaista prelepe. Meni se svidjaju a i super bi Meganu legle. Nisu jeftine bogami. Ako nemas i gume bas bi skupo odjednom sve to izaslo. Mene to koci da uzmem 16ce...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ispod 250e neće da ih proda. Što je za 10 godina stare felne tih dimenzija visoka cena. Nedostatak je što znak nije originalan .
Ponuda felni tih dimenzija je velika , tako da čekaću ili da cena padne ili da se pojave neke lepše.
Ovo bi bio drugi set ( za zimske gume ) Originalne Meganove bi ostale sa letnjim gumama.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

@Cdyane Prilikom kupovine automobila dobio sam letnje Continental i zimske Hankook gume. Bila je Reno akcija Obe su 205 55 16.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Strpljivo samo. Znas kako treba. Ja recimo bih se zaletio jer toliko sam iskusan. Da nisam poslusao oca sad bi vozio Astru J koja tezi 1500kg sa 100 konja koja jedva ide.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Tako je. Što se drugog seta felni i potrebe za njim . Godišnje 50-60 e ode na zamenu guma . Dakle isplatiću ih za 4 godine.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Puno je to bogami. Doduse meni je vulkanizer familija pa nista mi ne uzima, dam mu 1000 dinara i to borimo se da ih uzme.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Vulkanizerske usluge su lepo poskupele (bar u BG). Drugar kaže da je nedavno otišao kod vulkanizera, ima dva seta točkova od 18" (oba alu felne), da zameni gume (gume 225/40X18, sa jednih felni na one druge i obrnuto, jer su mu se više dopadale zimske alu felne, pa da na njih nabaci letnje gume) i kaže da je to platio preko 9.000 (mislim da reče 1.200 po točku). Toliko bi ga znali došlo godišnje i samo da menja letnje i zimske gume na jednim felnama. Još ako plaćaš i hotel za gume, to je strahota od cifre na godišnjem nivou.

Podeli ovaj post


Link to post
Vulkanizerske usluge su lepo poskupele (bar u BG). Drugar kaže da je nedavno otišao kod vulkanizera, ima dva seta točkova od 18" (oba alu felne), da zameni gume (gume 225/40X18, sa jednih felni na one druge i obrnuto, jer su mu se više dopadale zimske alu felne, pa da na njih nabaci letnje gume) i kaže da je to platio preko 9.000 (mislim da reče 1.200 po točku). Toliko bi ga znali došlo godišnje i samo da menja letnje i zimske gume na jednim felnama. Još ako plaćaš i hotel za gume, to je strahota od cifre na godišnjem nivou.
Druze, pa i kod mene u selendri ne bi jeftinije prošao, to sigurno. 500 dinara zamena gume, imaš 8 guma to je 4000 samo za zamenu, plus balansiranje oko 600 dinara po alu felni 600x8 4800 što mu sve ukupno daje blizu 9000 dinara.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Detaljno pranje posle zime986c769abfa0dcfef672e49c61d935df.jpgd1ae7c3e8f5a052e258a7e25eb67a206.jpg4ed097c68791877ca0907af1b572c25b.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Auto izgleda kao nov
Jedino vidim na braniku nešto... jesi to ti nešto ili netko tebe?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ma to mu Reno nalepnica. :D

Perverzija od auta! Si siguran da je zavrsila zima Piske? :D

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  • Like 2

Podeli ovaj post


Link to post

Lav lav sticker Nije bilo "gruvanja" a nadam se ni ubuduće
Cdyane Stiglo jutros proleće kalendarski A kada će da prođe baba Marta videćemo

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Well, that escalated qiuckly. :D

Srecna prodaja Piske. Sta je sledeco? :D

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala. Nije brzo, uobičajeno za mene. Prvo da prodam Megana , a dotle razgledam . Videću.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Efektne slike za prodaju, vidi se iskustvo prodaje Sretno s prodajom!

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Lave

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Može lock . Prodat Megane . Ostaće u lepom sećanju 

Podeli ovaj post


Link to post

Da, na kraju od prethodnog vozila uvek ostanu samo lepe uspomene i "nešto para"  :)

Nego, šta ćeš dalje ?

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam zaista 

Podeli ovaj post


Link to post

Neka si ga Piške Nevjerojatan si kako uspiješ prodati ne tako jeftin auto u tako kratkom vremenu

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Stigao neki auto s dizel motorom kao u Toyoti a nije Toyota

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

×