Jump to content
Piske

Radnici Forda otkrili kako su prevarili milione kupaca

Recommended Posts

Radnici Forda otkrili kako su prevarili milione kupaca

Radnici američkog giganta Forda otkrili su kako je njihova kompanija prevarila na milione kupaca.

SREDA, 11.12.2019. | 18:00
Ilustracija (Foto: Ford promo)
 
Ilustracija (Foto: Ford promo)

Naime, Ford je nedavno optužen da je svesno prodavao automobile sa problematičnim menjačem. Opširnije o tome OVDE.

"Znali smo njihovu tajnu, ali smo ćutali i ništa nismo učinili po tom pitanju", potvrdila su sedmorica radnika Forda koja su radila na razvoju modela automobila Fiesta i Focus.

Ford optužen za prevaru – svesno prodavao automobile sa problematičnim menjačem

Čak i jednostavnom pretragom na internetu upadaju u oči brojne kritike na Fordov automatski menjač.

ČETVRTAK, 3.10.2019. | 21:00
 
Foto: Ford promo
 
Foto: Ford promo

Teško je ignorisati brojne probleme u vezi sa Fordovom transmisijom sa dvostrukim kvačilom PowerShift iz 2011. godine kod modela Fiesta i Focus.

Brojni vlasnici Fordovih vozila sa PowerShift menjačem (kodnog imena DPS6) su se žalili na "grubo kretanje i nedostatak glatkog prebacivanja brzina".

izvor: B92 auto 

SREDA, 11.12.2019. | 18:00

Podeli ovaj post


Link to post

Mogli bi i mi probati (žaliti se)... hm

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ja već godinu dana ne vozim Corollu.
A i na šta se žaliti ?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nevezano za Corollu. Malo je vjerojatno da bi kod nas netko nešto poduzeo.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Raspitivao sam se informativno za Megana. U Srbiji zavisi najviše od advokata , sudskog veštaka a i samog problema.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Meni ide na živce to zavlačenje. Nakon garancije kad se problem pretvori u ozbiljan kvar onda servis pere ruke jer jegarancija gotova. U svakom slučaju, važno da imaš dokument (radni nalog prijave kvara) pa u slučaju potrebe imaš nekakav dokaz da je kvar nastao u garanciji iako je najteže tražiti pravdu

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×