Jump to content
LAV-LAV

Corolla 2017 god. Lampice upozorenja za vezanje pojasa

Recommended Posts

Jeste. 1600cc jedan varijator faze , lanac ,114ks ... 
Ohooo pa extra, nisam znao da Reno jos koristi atmosferce narocito ne kod C segmenta. Kako stojis sa potrosnjom naspram Korole?

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Nisam gledao cijenu redovnog servisa za benzinca pa ne znam koliko je razlika. Svi kažu daje benz jeftiniji za održavanje i da ne traži puno.Iskreno, ne znam šta zapravo traži dizel...

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Valjda misle na potencijalnih kvarova tipa dizne, plivajuci, dpf...

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Gorivo je bolna točka ovih auta nove generacije... ali izgleda samo na Balkanu

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Ja do sad nisam primetio nikakvu ali nikakvu razliku bilo da je bezolovan, 95 ili 98/100 oktana. Mozda zbog toga sto stavljam benzin na proverenih pumpi mada svi muljaju... Verujem da su dizeli i turbo benzinci osetliviji na loseg goriva nego atmosferce.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nema razlike jer je naše gorivo nedovoljno kvalitetno. Tko me uvjeri u drukčije platim mu pivo

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Upravo to! Otvorili i Gulf pumpu kod nas, kopka me da probam tamo jednom da natocim mada znam da ce biti isti k*rac.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

probaj u njemačkoj pa ćeš vidjeti sta je 100 oktana.sjećam se prije 15 god kad bi dosao na pumpu (D) , samo sportski auti su to tankali (tipa porsche). ali je i razlika u cijeni veća.Kod nas za 3 centa skuplje gorivo znas da neces dobiti nesto bolje.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Zato kod nas samo plin. Nema lazi nema prevare.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ni plin nije svugdje iste kvalitete. Postoje parmetri i za plin.I oni famozni minimumi koji su kod nas pravilo.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Ohooo pa extra, nisam znao da Reno jos koristi atmosferce narocito ne kod C segmenta. Kako stojis sa potrosnjom naspram Korole?

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Koristio. Otišao je u penziju krajem 2018 u Evropi. Euro 6c norma. Svi benzinci su tada zamenjeni sa 1.33 turbo motorima (102ks-160ks) Euro 6d norma koji su nastali u saradnji sa Mercedesom.
Potrošnja goriva veća je kod Megana za oko 0,5 l u odnosu na Corollu. Auto put 6.5l grad 8.5l

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Evo sad bio da izduvam malo Aurisa i zacudio sam se sa kojom lakocom je stigao do 180 km/h i kakva je izolacija pri toj brzini. Inace najvise do sad je ovo sto sam ga vozio a verovatno i na tome ce ostati jer sam se uverio da ima bas jos dosta snage i dovoljno mi je to.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Evo sad bio da izduvam malo Aurisa i zacudio sam se sa kojom lakocom je stigao do 180 km/h i kakva je izolacija pri toj brzini. Inace najvise do sad je ovo sto sam ga vozio a verovatno i na tome ce ostati jer sam se uverio da ima bas jos dosta snage i dovoljno mi je to.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk


I više nego dovoljno.Ograničenje je 120 ili 130? Ili koliko može?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
I više nego dovoljno.Ograničenje je 120 ili 130? Ili koliko može?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Po zakonu 130. Po moje koliko moze, e kad me repnu tad opet postace 130. Salu na stranu retko kad vozim brzo, do 140 i to je to. Retke su prilike kao ove i to kratko traje, evo sad sam imao ovaj izlet, video da moze i spustio na 120. Ne vodim se do one "zivi brzo umri mlad"...

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro kazes.I ja probam nakratko stotinjak kilometara (šalim se hahhaha) i onda opusteno.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
Dobro kazes.I ja probam nakratko stotinjak kilometara (šalim se hahhaha) i onda opusteno.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk



Ma laganica samo, nisu pravljeni za jurcanje ipak su familijarni auti narocito Korola. Mada nije lose nekad i da se izduvaju a i mi sa njih.

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Jel pratis onih goveda sa PunGas na Instagramu? Sve bi ja to potrpao u corku pa nek ugrozavaju opet tudje zivote zbog jednog videa i minut popularnosti na Instagramu...

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

nemam instagram

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
nemam instagram

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk


I bolje... Evo jedan samo od tih videa sta sve su ljudi spremni svesno da urade za minut slave...



Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

jel ovo Bugarska ili?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Moguce. Ovo su videa sa Balkana: Makedonija, Srbija, Bosna, Hrvatska, Bugarija... Nismo ni mi cvecke ali sta zapravo na ovo reci...

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

vidio sam tablice,mislim da su bugarske.nebitno.nije ovo rjesenje.dobra kola se voze đentile,a ne ovako nasilno.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Slazem se ali kad dodju u posed ovakvih neizzivljenih goveda ovo je ishod. Ajde ovi budale ali ne mogu da razumem oni sto ih podrzavaju...

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nemačka registraciona nalepnica na kolima što divljaju i snimaju divljanje 

Izmenjeno od Piske
  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post
Nemačka registraciona nalepnica na kolima što divljaju i snimaju divljanje 
Na ovaj video?

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Da.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Onda moguce da ne u Nemackoj ali ipak nije neko opravdanje. Ne znam sta im je u glavi. Da, desi se nekad neko rizicno preticanje ali ovde nije bilo jedno nego sto i jedno...

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×